Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, ha nem teszek semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ha nem teszek semmit, így maradok, viszont már nincs kedvem erőlködni ezen! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval, a lényeg, 19 éves lány vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom...ez már önmagában elég rossz. De, mindeközben, érnek a kudarcok, csalódások...szóval, kavargattam már srácokkal, de valahogy mindig sikerül kifognom a lehető legrosszabbat. Vagy csak leakar fektetni, vagy hiteget is még hozzá...."elfelejt" hetekre...aztán meg nem jön el a randira...aztán megint érdeklődik. Magyarul szórakozik.

Nem tartom magam sem csúnyának, sem butának, a viselkedésem nem k*rvás (bár manapság, ez talán inkább hátrány mintsem előny) és mégis így járok mindig...

Lassan kezdem úgy érezni magam, mint az elátkozott királylány...

Tudom, sokan vannak hasonló gondokkal.

És tudom, ha nem megyek utána, nem járok el ide-oda, nem is találok senkit.

Csak az a gond, hogy nekem már nincs kedvem menni utána...mert - nem is az, hogy félek- de már megundorodtam ezektől a dolgoktól.

Mikor kicsit azt hinném jobb lesz, és szerencsém van, tuti elcs.esződik valami.

Akkor sanszos, hogy így maradok, igaz?


2012. szept. 21. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem! nem,nem és nem! Nem maradsz így,ez fix.Vegyél erőt magadon,19 vagy még csak ...rengeteg időd van még!;)


Én 20 vagyok,és fiú,komoly kapcsolatom nekem se volt még sose,csak ilyen futókalandok.

Most már keresem az igazit,de én pl. nem bánom,h egyedül vagyok. Nagyon jól érzem magam a bőrömben, beoszthatom magamnak az időmet könnyebben,azt csinálok amit akarok,külföldre utazgatok,partykra járok,habzsolom az életet. Aztán egyszer csak majd úgyis rám talál az igazi.

Én ettől nem parázok,egészséges egóval rendelkezem,talán túlságosan is. Amúgy a krvás csajokat utálom és leszarom. Sztem előbb utóbb ha benő a fejünk lágya nekünk férfiaknak,olyan barátnőt akarunk majd mint TE!!! Tudom,most még elég szar,mert ebben a korban a legkellemetlenebb,ha nincs párja egy lánynak. De ne törődj vele. Hagyd csak h a krvák most kiéljék magukat,aztán 4-5 év múlva kiégetten sóvárogva fogják nézni,h neked van a legstabilabb kapcsolatod...;)

2012. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

attól függ, mit értesz kavargatás alatt.

hasonló fiúkkal találkoztam már, de lánnyal nem, ez kicsit kamugyanús. vagy ha igaz, valami eldugott faluban lakhatsz, ahol kevés és annál idiótább srácok laknak.


őszintén, egy lányt még akkor is felszednek, ha ronda, szóval ahhoz valami nagyon nagy visszatartó erőnek kell lenni, hogy ne jöjjön össze semmi ennyi idő alatt, persze ez attól is függ, mióta próbálkozol.

2012. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem veled van gond első sorban, hanem több minden összejátszik.


Említetted, hogy elfelejt. Nem elfelejt, csak nem mer lépni az egyén. Tehát, férfi szempontból az játszódik le, hogy felhív [1.: Hogy kezdje?] és [2.: Hogyan folytassa?] olyan kommunikációval hogy ne veszítsen el téged. Ebből kifolyólag egy pánig érzet alakul ki, ami miatt inkább elkerüli a telefont.


Olyan hogy lehető "legrosszabb csávó" nem létezik, hanem inkább úgy fogalmaznám, hogy bizonyos szituációkat nem kezeli jól, ergó: tapasztalatlan. Az ilyen férfiak tapasztalatlanságukból kifolyólag tesznek olyasmit, ami negatív hatással van mindkét személyre. (Ez esetben rád is).


És még tudnék erről beszélni tovább is.

2012. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utolsó fejtsd kji bővebben...



kérdező: 23 FFI vagyok, nekem sem volt bnőm igazából.


De elmondom azt, hogy többször kapta magyarázatokat már. Megbeszéltünk randi féleséget, 2* lemondta mert ez az volt. Aztán a másik esetem, mikor megont hasonló esetem volt..


Szóval úgy érzem a lányok játszadoznak másokkal és nem adnak egyenes és normális választ. Szerinted a normális srácok miért nem mernek kezdeményezni?


Nem azért nem kezdeményeznek, mert elutasítják őket, hanem azt a kínos kínos helyzetet szeretnék elkerülni, hogy hülyén kezeljék az ilyen szitukat a csajok... Pl::hát izé nem tudom, há bocs de-- izéé Még el is várják csajok, hogy találjuk ki helyettük mit akarnak, de a legtöbbnek még annyi becsületre sincs, hogy normálisan beszélje meg a dolgot a sráccal.


Nem veled van a gond, az emberek felfogásával. ÉS ez igaz és a lányok részéről is.


A mai lányok beképzeltek, naivak, és érett szavukon kívül nincs más a szótárukban. A fiúk meg nekik akarnak megfelelni, csakhogy beteges elvárásoknak való megfelelés miatt a fiúk is olyan beteges viselkedésűek lesznek. Szóval a nők ilyen téren nagyon rossz hatással vannak bizonyos szempontból.

2012. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Reagálok a #4-es válaszoló válaszára.


Azért mondja le a randit, mert egyszerüen nem szeretne veled találkozni, mivel úgy érzi felesleges azt az időt veled eltölteni. Miért? Kérdezheted. Azért, mert nem keltettél vonzalmat a lányban magadiránt. Te se mennél el olyan emberekkel, akikre nincs szükséged.


A férfiaknak mikor lekéne szólítani 1 lányt több minden jön elő, aminek nem kéne:

Add1.: Elutasítástól való félelem, azaz ha adott lány elutasítja, negatív státuszt érez. Nem érzi magát annyira értékesnek.

Add2.: Probál megfelelni a társadalmi elvárásoknak, és ez "égés"-ként jön le.


Ha végig sétáltsz egy zsúfolt utcán énekelve és szarsz mások véleményére, és ezt simán teszed, akkor társadalilag szabad vagy. (add2 megoldása)

2012. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18,08



viszont mondta azt is, hogy találkozna velem ekkor..


ilyenkor mi van?

2012. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A fiatalok egy része olyan javak birtoklásától teszi függővé a családalapítást és az önálló élet kezdését, amelynek megvalósítására vajmi csekély a lehetőség.


A mai lányok olyan férfit szeretnének, aki egyenrangú személyként kezeli őket, ugyanakkor valamilyen módon el is kápráztatná őket. Nem szívesen választanak alacsonyabb iskolai végzettségű, rosszabbul kereső partnert, inkább olyan magasra teszik a mércét, hogy azt egyetlen férfi sem üti meg.


Ez az egyik fő oka miért nem kezdeményeznek a srácok..

2012. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elfelejt = nem mer lépni :) nagyon naiv szemlélet


"A mai lányok beképzeltek, naivak, és érett szavukon kívül nincs más a szótárukban. A fiúk meg nekik akarnak megfelelni, csakhogy beteges elvárásoknak való megfelelés miatt a fiúk is olyan beteges viselkedésűek lesznek. Szóval a nők ilyen téren nagyon rossz hatással vannak bizonyos szempontból."


ebben a bekezdésben nagyszerű igazságok vannak összefoglalva. kérdés, hogy ebben a helyzetben hogyan lehet igazán férfi a férfi. hisz önmagában csak ember, ha nők nincsenek...

2012. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En lassan 21 evesen vagyok igy, szoval azt mondom, hogy aminek jonni kell majd jon.
2012. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Még csak 19 éves vagy! Ne add fel! Járj el ide-oda, nem kifejezetten társkeresés miatt, de majdcsak megtalál az igazi!

Ez egyébként hülyeség h 19 vagy 23 vagy 26 v akárhány évesen már minden lánynak át kell esnie egy komoly kapcsolaton. Abszolút semmi nincs abban, ha még addig nem jött össze neki senkivel.

Egyébként a korodbeli fiúkról sincs nekem túl jó véleményem, nehéz lehet normálisat találni, aki tényleg komoly kapcsolatot akar. és neked is jobb h nem mentél bele csak úgy akármibe.

és sztem ne "kavargass", hanem ismerd meg előbb jobban az illetőt és utána dönts el h mire érdemes.

nagyon sokan élnek át sok kudarcot a párkeresésben, visszautasítást, fiúk is, ne add fel!

F

2012. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!