Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kihatással lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kihatással lesz az életemre, hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Ismertek olyat, akinek nincs párkapcsolata, családja, de mégis jól elvan? Nyilván így nem leszek olyan hú de boldog, de azért eléldegélhetek.
2012. aug. 21. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok eddig F19
2012. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az élet értelme: létrehozni egy életet és elindítani az "úton". Állatok pl el is pusztulnak, ha nem adhatják tovább a génjeiket.

Szerintem nem jó egyedül megöregedni.

+ ki megy majd ki a boltba? :)

2012. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fáj, hogy egy lány sem szeret, hogy egy lánynak sem kellek, aki nekem vonzó. Fáj, hogy ritak ronda vagyok a női nem szemében, fáj, hogy nem vonzódnak hozzám a lányok, hanem undorodnak. Nincs így értelme élni sem, ki akar velem együtt meghalni? :'(
2012. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
El lehet éldegélni egyedül is, nem muszáj boldognak lenni az embernek. Ráadásul a párkapcsolatban élők jó része sem boldog ám.
2012. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobb lesz egyedül, próbálj vele megbékélni, hogy te sem vagy kelendő a másik nem körében. Minél hamarabb elfogadod és nem lázadsz ellene, annál jobb lesz és boldogabb az életeed.


egy ronda, undorító fiú

2012. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jobb, ha az ember mellett van valaki. Nagymamám egyedül lakik, szomszédai nem élnek már, alig van kihez szólnia. Akárhányszor el akarnék menni, igen nehezen tudok szabadulni tőle, mert nem akarja, hogy távozzak; sőt szabályosan megsiratja, hogy elmegyek, mintha többet nem is találkoznánk.


Elég unalmas az élete, nem történik se vele, se körülötte semmi. Én egy ilyen életnek tuti nem örülnék, az biztos.

2012. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már kb. 14-15 éves korom óta minden nap arra gondolok, hogy jó lenne meghalni végre.


Az élet hihetetlenül SZAR! Értelmetlen baromság. Nincs olyan ember, aki a legfőbb ellenségét jobban utálná, mint én az életet!


Értelme sincs az életnek. Minek él az ember, ha úgyis meghal? Ha örökké élne az ember, akkor annak ugyanúgy semmi értelme nem lenne.


Az vigasztal, hogy előbb-utóbb mindenki meghal, függetlenül attól, hogy hogyan élt. Nekem nagyon szar életem van, de az, akinek tökéletes élete van, gazdag, rengeteg barátai, szerelme van, az is ugyanúgy végzi, mint én. (Tehát fölöslegesen lett gazdag/sikeres.)


Meghalni ugyanolyan, mint aludni (vagyis nincs tudatánál az ember). Szóval a vallásos hülyeségeket el lehet felejteni.


Majd 1-2 éven belül befejezem az életet (kiugrok az ablakon).


19/f

2012. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!