Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírná valaki, hogy mi történi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki, hogy mi történik körülöttem? Katt.

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, hogy mi történik mostanság körülöttem. Egyesek szerint 'nőcsábász' lettem, olyan aki eléri a csajoknál azt, hogy 'epekedjenek' utánna, és aztán meg ott hagyja. Az egészben az a furcsa, hogy én sosem mentem oda egy lányhoz sem,hogy felszedjem vagy csak elcsábítsam csak kedves voltam, olyan átlagos...a többi meg jött magától, a bibi viszont csak ott van, hogy én nem akarok tőlük többet. Én nagyváradi vagyok és van egy pesti lány, akit nagyon sokáig szerettem...meg talán még mindig. Ő olyan számomra, mint a tökéletes nő..főleg belülről. Vele is tanácstalan vagyok.

Valaki tud nekem valami okosat mondani?Köszi előre is


F/18


2009. dec. 6. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
csak a kihívást keresed, megdolgozni a kapcsolatért, hamár megvan utánna nincsbenne számodra semmi izgalom
2009. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh... elég érdekes problémával állsz szemben...Ami azt illeti én is ismerek olyan pasikat akik hasonló helyzetben vannak mint te, ami a csábítást illeti! Eggyesek a hasznukra fordítják és mindent csajt felszednek aki bomlik utánuk... mások meg rettentö sok barátot gyüjtenek... csajok formájában. Ami a pesti lányt illeti az már nagyobb gubanc, vedd fel a kapcsolatot vele és próbájátok meg a távkapcsolatot... de mivel még elég fiatal vagy nem tudom, hogy fog menni... Szerintem az lenne a legjobb, hogy a sok rajongók közűl válasz egy lány ami közel áll hozzád és amíg nem mész Pestre egyetemre a csajhoz... addig is megvagy... jobbat most nem tudok kitalálni!
2009. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igencsak vonzó lehetsz a lányok számára, ha nem teszel a dolgok érdekében semmit és tényleg nem te kezdeményezel. :P Valószínűleg nem felelnek meg a „tökéletes nő-volt barátnőd” által támasztott igényeidnek, ezért utasítod vissza őket.

A környezeted pedig ezt máshogyan láthatja és ebben szerepet játszhat esetleg az is, hogy a lányok akiket „elküldtél”, máshogy adják elő a történetet az ismerőseiknek. Ugyan melyik lány vallaná be szívesen, hogy kezdeményezett egy srácnál az pedig visszautasította? Az önbecsülését eléggé csorbíthatja ilyesmi (már eleve sokan „cikinek” tartják, ha egy lány „nyomul”). Talán te is tapintatosabban megmagyarázhatnád a helyzetet a lánynak akit nem fogadsz el, hogy ne érezze sértésnek és ne kelljen kizárólag önmagában látnia a hibát.

Remélem valamennyire segítettem. :)

2009. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ismerős a helyzet.6 hónap alatt(legutóbbi barátnőm óta) kb 10 olyan lány volt, akinek el kellett mondanom, hogy nem akarok kapcsolatot, pedig csak barátkoztam, nem akartam "hódítani"(igazából nagyon kritikus is vagyok a lányokkal. Fontos hogy ambiciózus, kedves, okos és ápolt legyen).

De most találtam egy lányt, akivel úgy érzem, működhet a kapcsolat és már nem túl régóta de együtt is vagyunk.(másfél évvel idősebb) Ha jön egy olyan lány, amilyet keresel, könnyen változhat a nézőpontod.:)

Egyébként volt egy távkapcsolatom, picivel régebben(2,5 évvel idősebb), nagyon kedves volt és jó volt vele lenni, de a távolságot nem bírtam elviselni.(350 km) Remélem ha felkeresed a Pesti lányt, akkor ti bírni fogjátok. De ha nem keresed fel, légy türelmes és találni fogsz olyat, akinek nem fogsz nemet mondani.

17/F

2009. dec. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Az első kommentelőknek el mondanám, hogy nem igazán az a típus vagyok, aki hódít csak azért, hogy legyen hódítva. Sőt amikor épp visszautasítom akkor is próbálok a lehető legtapintatosabb lenni, hisz még így is könnyedén meg lehet bántani egy nőt. A pesti lánnyal már találkoztunk nem is egyszer:) minden pillanat öröm volt és volt olyan, hogy olyan hamar eltelt az idő hogy észre se vettük de már este 9 volt ^^(reggeltől:D). Az egyetem megoldás lehet erre, ami eléggé nagy tervbe van véve:D remélem, hogy sikerülni is fok:).


Köszönöm még egyszer válaszaitokat és várom a további hozzá szólásokat is:D

2009. dec. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!