Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő vs. Haverok?

Figyelt kérdés

A barátommal nem felhőtlen a kapcsolatunk, sok mindent túléltünk már...=/

Most éppen az van "porondon" hogy Szilveszter...

Nem is olyan rég, még azt mondta, hogy nálam szeretne lenni Szilveszterkor, velem kettesben, én ennek nagyon megörültem, mert nem igazán van kedvem menni sehova (sok a gond stb.)

Msn-en beszélgetünk, hogy majd mit csinál év elején...és feljött a szilveszter...és hogy majd XY havernál... Én meg csak nézek :O hogy most mivan...szólni sem mertem =/...aztán erőt vettem magam...erre ő olyat ír, hogy nem is mondott ilyet, és ő ezért nem fogja szarul érezni magát. Magyarán ő ott lesz, én pedig itt egyedül :S

Fer ez így? Mit gondoltok?


2009. dec. 6. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy hagyd ott a barátodat és keress valami normálisat.
2009. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg azt mondta hogy veled szeretne lenni, majd utána letagadja, és hogy ő nem akarja szarul érezni magát, akkor ott valami gond van. Szerintem ezt nem kéne elviselned. Beszéld meg vele.
2009. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nem vagytok összenőve. Neki vannak barátai, akikkel szintén szeretne együtt lenni. Én megértem az ilyen dolgokat. A barátommal 4 éve együtt vagyunk, ebből 2 szilvesztert a barátaival töltött én meg a sajátjaimnál. Teljesen jól megértjük egymást.
2009. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekünk ez lett volna az első ='(....
2009. dec. 6. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
na bammeg barát. Mennyire jóképű, hogy te még mindig vele vagy? Ha egyszer vki akit szeretek nem érzi jól magát, akkor vhogy nekem se az igazi a buli. Én nem értem, hogy az ilyeneknek, hogy van barátnőjük?
2009. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szégyellheti magát az iylen ember, akinek a haverok ökörködése fontosabb mint saját kapcsolatának építése, ápolása e napon(szilveszter). Az más lenne, ha pl. megbeszélnétek, hogy te is elmész a haveri társaságodhoz. Na de így, hogy otthagy egyedül...Vicc. 23/F
2009. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátod egy tapló, hogy egyedül hagy az első szilvesztereteken!

Ez a gyerek minden, csak nem szerelmes, miért vagy te még vele?! Lehet hogy fáj, de az iyle otkkel ahgyni ah van egy csöppnyi önbecsülésed abban a percben!

2009. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:15 ös, meglepődtem mikor láttam h pasi vagy, nemigen hittem hogy van még pasi aki így látja, de örülök hogy van. :)



a kérdezőnek meg annyit hogy a helyedben otthagynám, ha ennyire érzéketlen bunkó...ez nem szerelem...kell mellé valaki dísznek hogy ő biza már nagyfiú...jobbat érdemelnél.

2009. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal hagyd ott.

Vki szeretne barátnő, neki meg van és semmibe veszi.

2011. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!