Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverok vagy barátnő?

Figyelt kérdés
15 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de 1-2 hónapja sokat veszekszünk.Van egy haverja, aki mindenbe beleszól,hogy mennyit jár udvarolni és hogy teljesen megváltozott,mert én irányítom.Ez teljesen nem igaz, mivel mindig hagyom hogy menjen velük sörözni pl.De nem nagyon érzem, hogy foglalkozna velem,alig találkozunk és össze van zavarodva,mert mindkét oldalról kapja a panaszokat.Már megbeszéltük, hogy velük is és velem is 2-2napon találkozik, mivel csak hétvégén van itthon:cs,p,sz,v.De ha velem van,akkor is siet, mert még elmennek cigizni vagy beszélgetni,Nemtudom mit tegyek,hogy foglalkozzon velem és minden jó legyen
2010. szept. 24. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

azt nem tudjátok megoldani h.legyen 1 nap amikor csak kettesben, 1 nap amikor csak haverok és 2 nap amikro te is és a haverok is, vagy akár vele mennél amikor a haverokkal találkozik.?

Nálunk pl sokszor ez volt, még amikor együtt aludtunk akkor is mehettem vele amikro haverozott.

2010. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ház ez tré szitu..ha ennyire tudják befolyásolni a haverjai az már rossz, inkább ki kéne állnia érted, a találkozásokkal nincs gond, persze kell a haverokra is idő, de hogy tőled már siet h velük legyen.., sztem át kéne értékelned a kapcsot, ha nem változtat akkor szevasz

20/L

2010. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!