Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális (maszti)? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (maszti)? Teljesen el vagyok bizonytalanodva.

Figyelt kérdés

A párom mai napig maszturbál. Már 3 éve vagyunk együtt. Az elején azt mondta, hogy abba hagyja, mert lelkiismeret furdalása van miatta, de tegnap rákérdeztem és azt mondta, hogy egy hete csinálta utoljára. De alig akarta elmondani. Nem tudom milyen sűrűn csinálja. Igaz, mostanában nem vagyunk annyit együtt, mert feszültek vagyunk, de ez elég ok arra, hogy ő csinálja magának? Ez nagyon nagy baj? Segítsetek!

20/L


2009. dec. 6. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Minden férfi csinálja.És teljesen természetes.Nem kéne kérdezgetned,mert tényleg lelkiismeret furdalást csinálsz neki.Különben nem mindegy mire gondol??Akkor van baj,ha máshoz megy,akkor inkább maszturbáljon.
2009. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem minden pasi csinálja...ez egy fas.zság, de ha csinálja hát hagy csinálja, ha nem megy a szexuális életetek romlására...
2009. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyanyámat illedelmesen idézve csábítsd el gyakrabban, csak teli tárat lehet üríteni :)
2010. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szexelsz vele többet?
2010. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!