Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális (maszti)? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (maszti)? Teljesen el vagyok bizonytalanodva.

Figyelt kérdés

A párom mai napig maszturbál. Már 3 éve vagyunk együtt. Az elején azt mondta, hogy abba hagyja, mert lelkiismeret furdalása van miatta, de tegnap rákérdeztem és azt mondta, hogy egy hete csinálta utoljára. De alig akarta elmondani. Nem tudom milyen sűrűn csinálja. Igaz, mostanában nem vagyunk annyit együtt, mert feszültek vagyunk, de ez elég ok arra, hogy ő csinálja magának? Ez nagyon nagy baj? Segítsetek!

20/L


2009. dec. 6. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

ddehogy.

minden pasi csinálja..

ennyi

2009. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én attól is félek, hogy valami más nőre gondol és nem rám...
2009. dec. 6. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:

minden nő ettől fél..

pedíg teljesen alaptalan..

mindjárt belinkelek egy kérdést

ahol ezt kifejtettem bővebben

első

2009. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, szerintem lehet hogy rád gondol közben. Ha ennyire zavar szexelj vele többet, ha nem tudsz akkor meg örülj neki hogy így oldja meg, és becsüld hogy még ezt is elárulta neked mert lehet hogy 10-ből 9 csinálná és nem tudnád meg, nem mindegy.
2009. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tökmindegy, kire/mire gondol, ha veled van?

nyilván nem véletlenül választott téged...


annyira nem értem az ilyen hisztis tyúkokat,már bocsánat...

"jajistenem, maszturbál a párom, pedig ittvagyok neki én is, biztos nem is szeret!" -_-"

ez a hozzáállás iszonyú gááááz csajok, vegyétek már észre! :S


17/L

2009. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az önbizalom hiányom miatt is bánt ennyire ez a dolog... Köszi a hisztis tyúk megnevezést... Lehet, ha nekem is menne az elélvezés maszti közben, akkor kevésbé gondolnám így. :)
2009. dec. 6. 13:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi baj nincs ezzel. Ha nem lennétek feszültek, akkor se baj ha magának csinálja.
2009. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez marhaság, minden ürge ezt teszi. engem nem is zavarna, felőlem csinálja, legalább hosszabb lesz tőle a sex
2009. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem valószínű h rád gondol, de attólmég teljesen természetes.....
2009. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: pedig én is a barátnőmre szoktam..:)
2009. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!