Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen érzem magam. Tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen érzem magam. Tettem valamit amit nagyon megbántam. Mit tehetnék, hogy javítsak rajta?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és leírok egy hosszú történetet, hogy megértsétek a problémám. Hosszú lesz és bonyolult. De azért remélem valaki megérti és segít valahogy.

szóval van két fiú Máté és Tomi, ők mindketten az évfolyamtársaim voltak mert ugye most ballagtunk el szóval ők osztálytársak, és mindekttejükkel nagyon jóba voltam és mindkettejüknek írtam h szeretlek meg hiányzol meg ilyenek és a Mátéval találkozgattam is néha de próbáltam úgy h ezt a Tomi ne tudja meg, és tudtam hogy a Máté többet akar mint barátság de megmondtam neki, hogy én nem szeretnék semmit, és ezután már nem bezséltünk, és ezt a Tomi megtudta, mármint azt hogy találkozunk és rosszul esett neki hogy ezt csináltam vele, de mondtam hogy már nincs semmi a Máté meg köztem, és akkor még beszélgettünk a Tomival kicsit majd megbocsájtott, eztuán ugyanúgy írtam neki hogy szeretem meg hasonlók, majd elkezdtett hiányzoni a Máté és megmondtam neki ás újra jóba lettem vele és akkor hát jártunk de csak msn-en, az meg ugye nem járásnak nevezhető, és ezután jött a sporttábor ahová a Tomi is jött és ott én úgy beleszerettem a ahogymég soha, és ugye közben jártam a Mátéval(msn-en) de miután hazaértünk a sporttáborból és megint megmondtam a Máténak h nem akarok tőle semmit..és ekkor vele nem beszéltem többet és megakartam mondani a Tominak hogy szeretem nagyon , de ekkor pont följött msnre és olyan bunkó volt velem, mert eddig mindig úgy köszöntünk egymásnak hogy szia:) meg hogyvagy?:) meg ilyesmik most meg semmi :) jel és kérdeztem hogy van e valami baj de mondta nincs és kérdeztem hogy akkor csakúgy magától ilyen velem és mondta h "is" és kérdeztem hogy mi a másik ok és mondta hnem úgy ismert meg mint ahogy a táborban viselkedtem, és mondtam h mit rontotam el blablabla és én a köv héten mentem táborba mert úgy volt h vasárnap értünk haza sporttáborból és hétfőn indultam is balatonlellére és egész tábor alatt azon gonodlkodtam hmit rontottam el azzal kapcoslatban ahogy viselkedtem, eztuán hazaértem és belépett hozzám egy barátnőm msnen és mondta h tudja h miért volt olyan velem a Tomi múltkor, azért mert h jártam a Mátéval mialatt mondtam a Tominak hogy szeretlek meg ilyenek, és ezután a Tomi belépett msnre hozzám és mondta h miért csináltam ezeket és erről veszekedtünk és ezután kérdeztem hogy akkor már barátok se vagyunk? és mondta hogy semmik és kérdeztem h akkor most örökre utálni fogsz és mondta h kb igen és ezután már nemis bezséltünk és kiírtam msnre h sajnálom márvagy 6napja és kérdezte amikor kiírtam h miért írtam ki és mondom a történtek miatt és mondta h fölösleges volt kiírnom mert nem érek vele semmit..és annyira rosszul éreztem magam, és most haragszik a Máté is rám a Tomi is és utálom magam amiért becsaptam mindkettejüket..és nekem most nagyon hiányzik a Tomi..annyira szeretem és annyira rossz h utál..nem tudom mi tévő legyek. Nagyon megbántam amit tettem.


2008. júl. 18. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ..kérj bocsánatot őszintén mindkettőtől, a mátéval ne nagyon találkozz, csak legyetek haverok, a tominak meg többet bizonyíts:D ey idő után hiányozni fogsz neki és megbocsájt:D am..nekem meg az volt, hogy tetszett egy fiú szerelmes lettem belé, utánna jártunk, és akkor már nem nagyon:s de amikor szakítottunk akkor megint oltárira hiányzott, a csókjai, a beszéde, a hangja, a simogatása, a kedvesége:d és akkor jöttem rá hogy én azt az embert mennyire szeretem! és elmondtam neki ezt az egészet és azt mondta hogy ő is ezt érzi,és azóta boldogok vagyunk, és nagyon szeretjük egymást:D ha hoisszabb tanácsra van szükséged akkor amjd írj ide, én meg ideírom azt az e-mailemet amit használok, és részleesebb tanácsot tudok majd adni:D szóal fel a fejjel, pusszika üdv: Kisssyy
2008. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!