Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen érzem magam. Tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen érzem magam. Tettem valamit amit nagyon megbántam. Mit tehetnék, hogy javítsak rajta?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és leírok egy hosszú történetet, hogy megértsétek a problémám. Hosszú lesz és bonyolult. De azért remélem valaki megérti és segít valahogy.

szóval van két fiú Máté és Tomi, ők mindketten az évfolyamtársaim voltak mert ugye most ballagtunk el szóval ők osztálytársak, és mindekttejükkel nagyon jóba voltam és mindkettejüknek írtam h szeretlek meg hiányzol meg ilyenek és a Mátéval találkozgattam is néha de próbáltam úgy h ezt a Tomi ne tudja meg, és tudtam hogy a Máté többet akar mint barátság de megmondtam neki, hogy én nem szeretnék semmit, és ezután már nem bezséltünk, és ezt a Tomi megtudta, mármint azt hogy találkozunk és rosszul esett neki hogy ezt csináltam vele, de mondtam hogy már nincs semmi a Máté meg köztem, és akkor még beszélgettünk a Tomival kicsit majd megbocsájtott, eztuán ugyanúgy írtam neki hogy szeretem meg hasonlók, majd elkezdtett hiányzoni a Máté és megmondtam neki ás újra jóba lettem vele és akkor hát jártunk de csak msn-en, az meg ugye nem járásnak nevezhető, és ezután jött a sporttábor ahová a Tomi is jött és ott én úgy beleszerettem a ahogymég soha, és ugye közben jártam a Mátéval(msn-en) de miután hazaértünk a sporttáborból és megint megmondtam a Máténak h nem akarok tőle semmit..és ekkor vele nem beszéltem többet és megakartam mondani a Tominak hogy szeretem nagyon , de ekkor pont följött msnre és olyan bunkó volt velem, mert eddig mindig úgy köszöntünk egymásnak hogy szia:) meg hogyvagy?:) meg ilyesmik most meg semmi :) jel és kérdeztem hogy van e valami baj de mondta nincs és kérdeztem hogy akkor csakúgy magától ilyen velem és mondta h "is" és kérdeztem hogy mi a másik ok és mondta hnem úgy ismert meg mint ahogy a táborban viselkedtem, és mondtam h mit rontotam el blablabla és én a köv héten mentem táborba mert úgy volt h vasárnap értünk haza sporttáborból és hétfőn indultam is balatonlellére és egész tábor alatt azon gonodlkodtam hmit rontottam el azzal kapcoslatban ahogy viselkedtem, eztuán hazaértem és belépett hozzám egy barátnőm msnen és mondta h tudja h miért volt olyan velem a Tomi múltkor, azért mert h jártam a Mátéval mialatt mondtam a Tominak hogy szeretlek meg ilyenek, és ezután a Tomi belépett msnre hozzám és mondta h miért csináltam ezeket és erről veszekedtünk és ezután kérdeztem hogy akkor már barátok se vagyunk? és mondta hogy semmik és kérdeztem h akkor most örökre utálni fogsz és mondta h kb igen és ezután már nemis bezséltünk és kiírtam msnre h sajnálom márvagy 6napja és kérdezte amikor kiírtam h miért írtam ki és mondom a történtek miatt és mondta h fölösleges volt kiírnom mert nem érek vele semmit..és annyira rosszul éreztem magam, és most haragszik a Máté is rám a Tomi is és utálom magam amiért becsaptam mindkettejüket..és nekem most nagyon hiányzik a Tomi..annyira szeretem és annyira rossz h utál..nem tudom mi tévő legyek. Nagyon megbántam amit tettem.


2008. júl. 18. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt jól elcseszted! Mátéval már ne is beszélj szerintem, és valahogy bizonyíts Tominak, h nekedő kell.

Vagy tudod mit? Hagyd őt is, és keress 1 harmadik embert!

2008. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj te lyány... naon kislány vagy még. Nem szoktunk csak úgy szerelmet vallani egy másik érző lénynek!!! Ilyet csinálni... Amit tenni tudsz az az h mindkettőtől ŐSZINTÉN bocsánatot kérsz és hagyod őket békén. Sztem elege lett mind2-nek belőled. Jobban figylej oda h mit csinálsz! Az érzelmekkel nem szabad játszani!!!!! Nem szeretheted te anniyra azt a Tomit ha közben a Máténak is írsogálsz. Most így nm naon lehet neked segíteni.. annyi a lényeg h kérj min2-től bocsit aztén gondolkozz el h mit tettél. Ha szerencséd van akkor megbocsátanak. És majd az idő múlásával rájössz h ez nem is szerelem volt hanem csak egy kis gyerekes fellángolás:) Jusson eszedbe 4 év mulva amit most ide leírtam;)
2008. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de volt olyan időszak amikor inkább a Tomit szerettem és volt amikor Mátét, de most a Tomit szeretem..és így még nemis szerettem őt. és nem akarok harmadik embert keresni és már bocsánatot kérdtem mindkettőtől de tudom hogy nem fognak megbocsájtani:(((
2008. júl. 18. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Uhh. Ez tényleg szívás. De magadra vess. Megérte szivatni a Tomit? Mert azt csináltad! Most akkor melyiket szereted és akkor a másikkal miért kevertél? Jobb lett volna az elején eldöntened, hogy mit akarsz, mert most tuti hogy mindkettő utál. Jogosan. Biztos egyáltalán hogy a Tomi hiányzik neked? Döntsd el, aztán hozd helyre a dolgokat. Kérd meg hogy találkozzatok, aztán rajtad múlik, hogy hogy tudsz hatni rá.
2008. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon elbasztad.(bocsi a szokincs miatt) Megis mire gondoltäl??? Sztem "Tomi" jogosan haragszik räd, de meg "Mate" is. Ok hogy rosszul erzed magad de elöbb kellet volna gondolkodnod. Mivel 14-eves vagy szerintem probäld meg elfelejteni, hisz meg elötted az elet. Lehet h ugy gondolod h könnyen "beszelek" de mär velem is törtent hasonlo, es nehez is, de sikerült. Järj el vmerre ismerkedni meg hasonlok, es jobb lesz.

sok sikert!!

2008. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne variálj már, hogy egyszer ez másszor az, mert már nekem van belőled elegem ezt olvasva, pedig semmi közöm hozzá! Keress egy harmadik embert-egyetérek.
2008. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Döntsd el végre melyik jön be tényleg. Csinálj valami összehasonlítást magadban, hogy melyikükkel jobb lenni aztán annál esedezz.
2008. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ezeket az igazán "kedves" kommenteket..mondjuk igazatok van..mire számíthattam volna..
2008. júl. 18. 22:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na baromi gyorsan elfelejtheted mindkettőt, és növeszd be a fejed lágyát legelőször. A sztorit meg eladhatod valami sokadosztályú szappanoperába, lehet hogy kaszálhatsz vele!
2008. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tomi-Máté-Tomi-Máté-Tomi-Máté Brr


Majd jön egy másik...hidd el


Süti

2008. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!