Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen érzem magam. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen érzem magam. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Pár napja újra belépett az életembe életem nagy szerelme, akivel mivel nős volt, így megszakadt a kapcsolat 10 éve, bár már bánjuk hogy akkor nem voltunk bátrabbak és nem küzdöttünk egymásért. Most viszont ugyanazt érezzük mint akkor és nagyon szerelmes vagyok. A bökkenő ott van, hogy én férjnél vagyok és van egy 3 éves kisfiam, Ő már elvált.

Nem tudom mi lenne a helyes, ha az eszemmel gondolom végig el kéne zavarnom a francba, de a szívemnek nem tudok parancsolni. Nem tudom ez egy újabb esély vagy egy nagyon kemény próbatétel az élettől. Ti mit tennétek a helyemben? Bárhogy döntök is valaki mindenhogy sérül.


2011. máj. 13. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha szereted a férjedet akkor meg minek gondolod meg? Szerintem ez csak egy fellángolás és ezzel a döntéseddel rosszat cselekednél a kisfiaddal és a férjeddel is. Amúgy meg ki tudja meddig fog tartani köztettek ez az érzés. De ez a te döntésed én csak elmondtam a véleményem.
2011. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Max9009 ***** válasza:
47%
Nézd lehet hogy paraszt leszek, de iszonyatosan meglepődök hogy ilyen 0felmerül benned mint anya ismétlem mint anya!!!!!!!!!!!!!Első a gyerek, nincs szerelem nincs pénz nincs világ nincs semmi csak a gyerek az az első!!!!!!!undoritónak tartom hogy egy anyában ez a kérdés egyáltalán elmerül!CSAK A GYEREK A FONTOS NEM TE!
2011. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz gondolkozz hosszútávon...

Most, ha beleugrasz ebbe, lehet lesz 1-2 jó éved az új kapcsolatban, egy-két jó kamaty, de semmi több.


Különben meg: "Most viszont ugyanazt érezzük mint akkor és nagyon szerelmes vagyok."


A felmelegített hamburger már nem olyan, mint a frissen sütött. Felmelegített cuccból csak a töltött káposzta az igazi.


Mindenesetre Te döntesz.

2011. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszra nyomtam egy zöldet, 23.51 voltam !
2011. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, egy férfinak könnyebb ám elhagynia a családját és új életet kezdeni, mint egy nőnek. és mivel ott a gyerek, nem ugrálhatsz szabadon. nagyon óvatosan mérlegelj: megérné e felborítani mindent. mert ha mégsem jön össze, akkor a férjed nem fogad vissza, és ott találod magad egyedül a gyerekkel. kérdés, hogy mennyire jó a házasságod? mert ha nem jó, akkor nem veszíthetsz, de ha jó, akkor ne tegyél semmit. nézd meg a madison megye hídjai c. filmet. ilyesmiről szól, hogy egy kétgyerekes, közepes házasságban élő anya szerelmes lesz, és a férfi hívja, hogy menjen, boldogok lesznek. a nő végül nem megy, mert első a család. mert ott vannak a gyerekek.
2011. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most,hogy már anya vagy,csak a gyermeked lehet a legfontosabb.Az,hogy te élsz-e szerelemben,vagy sem,az már mellékes.Lényeg,hogy megteremts neki mindent,add meg neki mindenből a legjobbat.Nyílván egy válás óriási törést okoz majd neki,pláne a kamasz és a felnőttkorában.
2011. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!