Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le a szégyenlőssé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a szégyenlősségem új párom előtt?

Figyelt kérdés
1 hónapja van új párom,,,egy igazi álompasi.eddig nagyon úriember volt velem...nagyon kívánom őt én is, de az előző kapcsolatomban a volt pasim teljesen lealázott... Hogy kicsi a mellem, és ami miatt teljesen komplexusom lett hogy nincs "babapuncim" szóval kilógnak a kisajkaim..és ezt ő azzal azonosította, hogy biztos már voltam ezer pasival...nem tudom ezt hogy tudnám leküzdeni? félek hogy ő is így gondolja, de nagyon fontos nekem, és ez miatt teljesen szégyenlős vagyok előtte :(

2014. jan. 30. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ritka ökör pasas mint az előző barátod azért annyira nem túl elterjedt. Egy normális pasas téged akar, a ksi mell, kilógó kisajkak tök szépek. Egész biztos vagyok benne, hogy ha az értelmi kéepssége megugorja egy talicska döglött pillangóét, akkor nem lesz ebből semmiféle gondod, imádni fogja a testedet.

És igen, az előző egy ritka nagyon ökör, mert aki szerint a kilógó kisajak a sok használattól van, azzal nem is érdemes folytatni a beszélgetést, mert minimum analfabéta szexuálisan. Szóval nyugodj meg, semmi baj sem lesz, ez biztos.

2014. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez csak annál a gyökérnél volt így :).
2014. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Úristen milyen pasik vannak. :(((

Ezek rám is igazak, amiket írtál, sose gondoltam erre hibaként, és feltételezem a barátaim se, ha igazán nagy a vágy, vagy akár már a szerelem, akkor ilyen részletekre nem figyel az ember szerintem. Csak az a lényeg, hogy érezd a másik testét minél jobban.

Elhiszem, hogy emiatt komplexusaid alakultak ki, de nem ez az elterjedt hidd el, mint az előző pasid.

2014. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl sokkal jobban bejön a kis mell, még a pici cickó is sokkal izgatóbb, mint a megereszkedett ráncos kannák! A húsos punci is sokkal jobb, mint egy sima kis rés! Úgy hogy nyugi!
2014. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szia. Én is hasonló gondokkal küzdöttem, csak nekem amellett, hogy szintén nincs "babapuncim", még csak szűk se voltam igazán soha, ezt kaptam a természettől.. Nekem is nagyon nehezen ment lefeküdni a barátaimmal, eddig 3-mal voltam csak, a hosszú kapcsolataimban. Elsővel 2 hónap, másodikkal 4 hónap után mertem csak, de igazából nem volt semmi gond nem volt, mert működött a szex és nem is bántottak emiatt. Azután mikor megismerkedtem a férjemmel, vele 1 hét után lefeküdtem, úgy voltam vele lesz ami lesz, ha nem tetszik neki, akkor bár elejét vesszük a dolgoknak és nem mélyedek bele annyira lelkileg, hogy megszeressem őt. De szintén nem volt semmi gond és azóta is együtt vagyunk, 4 éve.:)

A mostani párod azért ruhában is látja, hogy kb mekkora melleid vannak, szóval nem hinném, hogy bármi gondja lenne velük, hisz veled van, türelmesen vár és nem sürget, szerencsére nem minden pasi egyforma. Én kezdetben csak lekapcsolt lámpánál mertem belekezdeni a "dolgokba", lehet meg kéne neked is próbálnod. És egyébként meg ha működni fog köztetek a szex, nem hiszem, hogy bármi gond lesz. Ne várasd tovább szegényt! :D Meg magadat se.:)

2014. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kommenteket, nagyon jól esik!!! tutti hogy vele is lehetne ilyenekről beszélni, csak nehéz neki felhozni...nem akarok sírni, mert akkor benne is lesz egy ilyen rossz érzés szerintem, hogy nehogy véletlenül megbántson valamivel...
2014. jan. 30. 12:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem görcsölnél, ha fokozatosan haladnátok. Normális esetben srác már azért a 3. randin kezdi kitapogatni ruhán keresztül a csaj testét, 20-on évesen ilyenkor már szeméremdomb szkennelése is természetes. Majd következő pár találka után ruháitoktól is fokozatosan megszabadultok. Ha véletlenül ízlésileg nem passzoltok egymásnak, az már petting előtt kiderül.
2014. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vagy megvigasztal ;) Az őszinteség jobb, hidd el :)

Tuti odalesz érted, ritka baromnak kell lenni ahhoz, amit az előző mondott...

2014. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is kis mellű vagyok sajna de ezt adta a természet a páromnak is sokat panaszkodtak emiatt hogy majd biztos fogni fog egy nagyobb mellűt de ő mindig azt mondta ő úgy szeret ahogy vagyok és te ne félj bár én is szégyellős voltam egy új kapcsolatban de ez természetes és elmúlik .
2014. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* előző vagyok panaszkodtam -
2014. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!