Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu akivel tobbszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel tobbszor is lefekudtunk de nincs semmi koztunk. Mikor o hiv megyek, talan ribinek gondol ezert h hagyom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Bár neki jó, hogy ilyen könnyen odaadod magad. Majd ha hívogatnak az ismerősei is, akkor már terjeszti is, hogyy hozzád mehetnek...
2008. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer csak úgy, próbáld már ki, hogy te hívod, és ő megy-e? Ha nem, én sem adnám magam olyan könnyen neki a helyedben.
2008. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasználja a helyzetet. Nem kéne ilyen könnyen odaaadnod magad!
2008. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*odaadnod. Sorry.
2008. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
énis ismerek egy ilyen "párt" akik csak az alkalmi szex miatt találkozgatnak, hát.. én nem mennék bele, de nem ítélem el az ilyet, az éhség mint tudjuk nagy úr, de nézd pozitívan a dolgot: nem több sráccal bújsz ágyba hanem eggyel. Nem hinném hogy ribinek gondol! De talán beszélgess el vele erről, hozd fel a témát! Bár nem tudom milyen a viszony köztetek.
2008. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,mit gondolhat rólad,de szerintem nem kellene minden "füttyszóra"ugranod.Így túl egyoldalú ez a dolog,neki meg baromi kényelmes is,hiszen ha igénye van,akkor van valaki aki megy.Nem biztos,hogy ez olyan jó dolog,én biztosan nem mennék ilyesmibe bele.
2008. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
figy nálam tök ugyanez a helyzet. figyelj ha neked ez így jó kellemes vele az ágyban akkor miért ne? ha meg mások kérdezgetik azt le kell szarni mert tudod ez a te életed ráad a magáméleted azt csinálsz ami neked jól esik, nehogy már a többiek mondják meg mit tegyél, tojd le ha ribinek néznek, tudod ez úgymegy h ha csaj fekszik le érzelmek nélkl akkor máris elmondják kurvának meg ribancnak, persze ha ezt egy pasi csinálja fordítva akkor mindjárt kibaszott menő. nah itt a gond, úgyh mondom SZARJÁL rá mások mit mondanak :)
2008. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Mi a telefonszámod ?
2008. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mi a feneert kell a telefon szamom neked?
2008. júl. 20. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:
vajony miért?? mert ő máris r*bancnak néz... bocsi, de nem is csoda.. egy szexre épülő kapcsolat, nem is kapcsolat.. ez kb olyan, mint a prosti, csak te nem a pénzért, hanem az élvezetért csinálod...
2010. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!