Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhes? A baranommel...

Lehet-e terhes? A baranommel tobbszor is lefekudtunk es most kesett mar 7 napot a menstruacioja (mind2en 16 evesek vagyunk) lent boven. Lehet e vmi ami miatt baj lehetne?

Figyelt kérdés
mindig vigyazok h jol vegyem fel es kozbe is figyelem,mikor gumit cserelunk akkor mielott felveszem a masikat megmosom a peniszem es a kezem is.soha nem csuszott le.utana mindig leellenorzom a gumit u h vizet eresztek bele..szeretem es nem szeretnem h baj legyen
2009. jún. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

De helyes vagy. :)

Ha biztos vagy benne hogy nem lyukadt ki a gumi, és nem nyultál ondós kézzel semmi olyan helyre, akkor nyugodjatok meg. Sok mindentől késhet, többet között az idegességtgtől is.

Ne idegeskedjetek nem lesz semmi baj!

2009. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Idegességtől késik, tessék menygudodni és majd megfog jönni, és mivel nem szed tablettát így nincsen rendesen beállva a mestruációja, mivel rendesen használjátok az óvszert és még ellenőrzitek is így nem lehet semmi baj, csak nyugodjon meg :)

F/20

2009. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
pont ugyanolyan vagy mint én:D Nem hiszem hogy baj lenne, ha minden rendben volt és leellenőrizted a gumit is. Egyszerűen csak nem rendszeres még a ciklusa annyira szerintem. Nálunk is ez volt már sokszor az ok.
2009. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha tényleg ennyire precízek vagytok szerintem nem igazán..lehet, hogy idegeskedik, vagy nem is tudom, ilyen fiatalon még rendszertelen lehet a menstruáció, és vegyetek tesztet,az a biztos,és ne stresszeljen attól késhet!

de ne aggódj, gumival még nálunk sem volt soha semmi baj, az egy elég biztonságos dolog, főleg, ha ennyire körültekintőek vagytok :)

22l

2009. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek a drogeriaban terhessegi tesztet. Nagyon egyszeru megcsinalni, 2 perc alatt meg van a teszt.

A reggeli orakban kell megcsinalni, az elso vizeletbol.

Ha tovabbra sem jon meg a mensi menjetek el dokihoz, sokkal jobb ha elmentek minthogy agyon idegeskedjetek magatokat

2009. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez az időjárás szeret játszani a menstruációval, még olyan nőknél is, akik már hosszú évek óta menstruálnak, plusz még az idegeskedés. Nincsen semmi baj sem :) A teszt negatívat mutat majd, de azért vegyetek és akkor megnyugszik és másnap megjön :):) Ha továbbra is késik és a teszt negatív érdemes a biztonság kedvéért orvoshoz menni, de semmi komoly :):)
2009. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is az időjárás lehet a ludas. Nagyon durván megkergült az utóbbi időben. Képzeld, én kb. 13 éve menstruálok, mindig rendesen megjött szinte napra pontosan, erre kb. 2 hónapja 9 napot késett. Már nem tudtam, hogy mire gondoljak, teljesen készen voltam. Sokan panaszkodnak mások is rendszertelen mensire, lehet, hogy tényleg ez a gyakori frontváltozás zavarja meg.
2009. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!