Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a barátomat, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátomat, mégis félek jobban össze melegedni vele... Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat és amikor az ágyában együtt vagyunk akkor is nagyon aranyos de amikor már nyúlna be a bugyimba vagy ilyesmi,akkor nem hagyom mert félek...ő persze nem erőlteti,de volt hogy megkérdezte mért nem engedem....és nem tudtam erre mit mondani...mert én sem tudom :S

lehet még nem vagyok rá felkészülve?

pedig nagyon szeretnék neki örömet okozni de a nadrágjába se merek benyulni xD mit csináljak hogy olyankor tudjak lazitani és hagyam a hagyjöjjön aminek jönnie kell :) ???


2008. júl. 17. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Koncentrálj csak a barátodra, csókolozzatok.. És bízz meg benne! Ha minden oké a kapcsolatban, akkor nem lehet ennek se akadálya... tudod, tényleg vannak olyan dolgok, amikhez előbb lelkiekben kell készen állni, különben nem fog menni.

Ezt magadban kell lerendezned. Ha félsz, annak oka van. Mért félsz? Tök jó minden :) Nincs mitől! Attól se félj, hogy elrontod.. tényleg jön minden magától! És itt is volt egy csomó kérdés, ahol kaphatsz jó tanácsokat a barátod "kényesztetéséhez"! Sok sikert!

2008. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. júl. 17. 16:53
 3/5 anonim válasza:
Szia.Énis ugyan ebbe a helyzetbe vagyok minden oké velünk teljesen megbizok benne öis bennem de egyszerüen énse merek semmit.énis mostkészülök eröt venni magamon:)SZoval nemcsak te vagy igy egyedül:(:) Remélem öszejön mindkettönknek.Sok sikert!
2008. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) aranyos vagy! Én is remélem hogy össze jönn mindkettőnknek :p
2008. júl. 17. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először ne a bugyidba nyúlkáljon, hanem simogassa a melled. Ha ügyes, annyira jó lesz, hogy utána (majd később) biztos engedékenyebb leszel...
2008. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!