Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném elhívni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elhívni a barátomat valamilyen fürdőbe romantikázni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A barátommal ritkán vannak olyan programjaink, amiért jelentősebb összeget ki kellene adni, mindketten egyetemisták vagyunk, sajnos az anyagiak korlátoznak minket. Félévente (általában az évfordulón) viszont meglepjük egymást egy különlegesebb élménnyel, úgy szoktuk, hogy mindig egyikünk kitalálja (és fizeti) a programot, és a másik addig nem is tudja, hova megyünk, amíg oda nem érünk. :)


Most én vagyok a "soros", és arra gondoltam, hogy egy szép fürdőbe hívnám el, éjszakai lubickolásra. Jó lenne olyan, aminek ablakain, plafonján látni lehetne a szabad eget, stb...


Szerintetek jó ötlet? Tudnátok ajánlani valami jó fürdőt, ami igényes, szép, de azért mégsem extra drága? (Budapesten.)


Köszi!


21/L


2011. nov. 14. 21:54
 1/4 Talán én? ***** válasza:
48%

hát én szerintem egy jó kis vacsora, 1 üveg vörös borral(főleg ha te csinálod de követelmény hogy jól főzz) és 1 kiadós "kirándulás" a dunaparton este felejthetetlen ...

és még szinte olcsó is (a fürdőzéshez képest)

2011. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem eleve passzold a fürdő ötletet, ebben a rohadt hidegben biztos sokaknak van kedve a szabad ég alatt lubickolni
2011. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most hétvégén lesz a fürdők éjszakája, nézz utána, aztán ami megtetszik!
2011. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ajánlhatnál valamit, mert az én barátnőm így gondolja ezt a kérdést: Még ő dobott ki, mert szerinte még én vagyok a bunkó, és nincs igazam, és különben is még aljas is vagyok, hogy névtelenül ezt a kérdést itt is feltettem... mert a barátnőivel mindig megvédeti magát, akik persze helyeselnek, hogy ő jól gondolta...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az utolsó választ már ő írta rá, mert szerinte ez poén...

2011. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!