Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy lany meg egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy lany meg egy fiu kozott olyan baratsag h csak osszebujnak meg nagyon szeretik egymast de nincs szex?

Figyelt kérdés
Vagy ez elkepzelhetetlen mert hulyek lennenek nem szexelni?
2014. jan. 20. 18:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én szeretnék ilyet...
2014. márc. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Te lány vagy utolsó?
2014. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Igen, lány vagyok.

De jobban belegondolva, inkább mégsem szeretnék ilyet, mert rossz lenne úgy összebújni valakivel, hogy tudom, hogy nem szeret... akit meg én nem szeretek, azzal nem bújnék össze.

2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Ezt én is így gondolom, hogy csak azzal akit szeretek, és úgy is írtam ki a kérdést, hogy a 2 fél nagyon szereti egymást de nem járnak együtt csak barátok.
2014. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Persze,.nejem is van ilyen barátom
2014. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Fiu lany kozott van baratsag. Ferfi no kozott mar nincs
2014. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Vagy taszítana a csaj, és akkor nem bújnék össze vele, vagy meg akarnám dugni.
2014. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

max akkor ha a fiúnak nagyon nem jön be a lány, rosszul néz ki

vagy fordítva

vagy mindkettő

de ha vonzónak találják egymást, akkor nem lehet egy ilyet fenntartani, úgyis szex lesz az összebújásból

2014. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.Vagy csak szenvedés a vége...

Fiù és lány között maximum haveri kapcsolat van!

Ha sokat,mélyen és őszintén beszélgetnek az egyik félnek mindig többet jelent majd előbb utòbb a másik.Vagy a dolog kölcsönös,akkor pedig dugás lesz a vége :D

2014. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ilyen testi kontaktusnál minimum az egyik fél részéről adott a testi vonzalom a másik felé,tehát ebből óhatatlanul több lesz egy idő után.
2014. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!