Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elronthattam valami? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthattam valami? Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Levelező kapcsolatba kerültem egy manussal, én kezdeményeztem a dolgot, személyesen nem ismerjük egymást. Örült a dolognak, még írta is hogy örül. Egy pár levelet váltottunk még csak, de ahhoz képest hogy nem tudott eddig sokat gépnél lenni, mióta leveleztünk, elég gyakran volt, gondolom kíváncsi volt mit írtam. Mindig vissza is írt rögtön. A legutóbbi levelemre nem válaszolt, pedig elolvasta. Abban ugyan írtam neki hogy sztem helyes, de semmi randi kérés vagy ilyesmi nem volt a részemről, azt hogy helyes, más témához kapcsolódóan írtam le. Ezzel most elronthattam? Van ötlet miért nem írhatott? Szerintem nem votl durva hogy ezt leírtam, ettől még nem történt semmi. Vagy én látom rosszul?
2009. nov. 30. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM RONTHATTÁL EL SEMMIT.NYUGI CSAK EGYSZERÜEN FÉL A KAPCSOLATTÓL,AZ ELKÖTELEZETSÉGTÖL.

NE FOGLALKOZ VELE.... AZ ILYENEK NEM ÉRIK MEG H SZERESSÉK

2009. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, pedig én nem is kértem tőle semmit csak egyszerűen jó volt "barátilag" írogatni, ismerkedni. Majd ír ha akar..
2009. nov. 30. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2009. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
láttod ne aggógj majd csak rájön,h mi a szitú. ha érezz irántad valamit majd jelentkezik angelika
2009. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
28 éves
2009. nov. 30. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megismerkedett valakivel, és elkezdődött egy kapcsolata. Vagy az is lehet hogy már eleve volt valakije, te pont akkor írtál mikor gondjaik voltak, de aztán kibékültek, és neki most nincs szüksége másik nőre akivel levelezget. Vagy csak egyelőre nem tudta mit írjon. Hagyd, ha akar, majd ír.


31/N

2009. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!