Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elronthattam a tesztet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthattam a tesztet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A terhességi tesztet a max vonal alatt mártottam meg,ahogy le van ,viszont az alatta lévő "párnás"rész is rózsaszín lett,mint a teszt háttere.Ez nem baj?

Negatívat mutatott az eredmény.

Köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 7. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit, teszt függő, de általában a mártogatós tesztek rózsaszínűek lesznek ha felszívják a vizeletet
2009. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne rontottad el!


Gratulálok, jön a baba!

2009. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm...köszönöm a válaszokat.Írtam,hogy negatívat mutatott,ergo nem jön a baba.
2009. okt. 7. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor elrontottad! Jön a baba, gratulálok!
2009. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbántani...De felfogtad amit írtam?!
2009. okt. 7. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Huh. Persze hogy fel(fogtam). Még szerencse, hogy van (volt?) egy papír a dobozban, amit ha átolvastál volna tudnád, hogy nem rontottad el (vayg igen?). Vagy a használati útmutatót is bemártottad?
2009. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem már az iróniát:D

Igazából azért gondolhattam,hogy valamit elronthattam mert a max vonal alatti"párnás" rész is rózsaszín lett.

Amúgy nem egy nagyon idióta kérdést tettem fel hogy így kelljen rá reagálnod,és nem is egy taknyos kölyök vagyok már...

2009. okt. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!