Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ezzel a beszólással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ezzel a beszólással elronthattam a randit? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

kicsit még frusztrált volt ahangulat de azért hülyéskedtünk is és sajnos olyan hülye voltam, tettem 1 olyan megjegyzést,h.: "úgy érzem, hogy várod már h. elmenjek és hülyének nézel" de közben mosolyogtam mintha vicc lenne, erre ő azt mondta: butus vagyok...

akkor úgyéreztem kész elástam magam... aztán írt aznap este smst h reméli épségben hazaértem ... akkor ezek szerint mégsem ástam el magam nála, mit gondoltok erről?

nemet írjatok! lány vagyok...


2009. aug. 1. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Ez a kérdés ma már volt egyszer a családi kapcsolatok kategóriában...:S

És sztem kaptál rá választ!!!

2009. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az 1éb kérdésekhez írtam véletlenül, de nem oda akrtam, mivel randizással kapcs. azért irtem ide is
2009. aug. 1. 19:15
 3/12 A kérdező kommentje:
*írtam
2009. aug. 1. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

előző vok:)

Csak ismerős volt a kérdés,ezért irtam:)

Amúgy sztem nem szúrtad el a randit,mert azóta már jelentkezett,szal nyugi:D

2009. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A lány smséből kiindulva semmi gond, nyugi :)

Viszont nekem is volt olyan barátom, aki annyira önbizalomhiányos volt, hogy folyamatosan ilyesmikkel jött, és egy idő után nagyon idegesítővé vált, úgyhogy legközelebb inkább ne mondogass hasonlókat a lánynak!

2009. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már írtam,h. lány vagyok!!!!!
2009. aug. 1. 19:58
 7/12 anonim válasza:

előzőnek.. olvasd el jobban a kérdést...tuti nem félre irtad mert 2x is lányt irtál..:D


Kérdezőnek: szerintem nincs semmi problem, :) jelentkezett azóta, és ez volt a válasz hogy "butus vagy.." viccnek vette.=) vagy annak hogy önbizalom hiányod van e-téren, vagyis randizás...hogy biztosan nem jössz be neki, meg ilyesmi. és igy próbált megnyugtatni=)

semmi gond nem lesz itt nyugi=)

2009. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

bár azóta már el telt 3nap és a találkozó napján küldött sms óta még nincs hír róla..bár

2009. aug. 2. 00:19
 9/12 anonim ***** válasza:
19:48 vagyok, elnézést, agyban még az előző kérdésnél jártam XD Úgyhogy végül is félreírtam, meg nem is :D De attól még áll, amit írtam, csak helyettesítsd be fiúra :)
2009. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

el lehet rontani, az élet is oly kevésen múlik...


de ez esetben, azért beszélhetsz vele, és megmagyarázhatod hogy ideges voltál meg ilyenek...


ha nem keres, akkor más probléma van: nem jössz be neki stb...

2009. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!