Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szoktatok sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok sírni azért hogy nincs barátnőtök? 18/F

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt barátnőm és még nem is csókolóztam és néha este sírok emiatt vagy ha nézek valamilyen romantikus filmet...
2009. nov. 27. 23:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Uzenem az utolsonak,hogy egy ido utan ezt is megunod:)

Kedves kerdezo az en baratom pont ilyen.Mielott megismerkedtunk sokat sirt meg csalodot.Most meg en vagyok a vilagon a legboldogabb,hogy vele lehetek.Olyan kedves erzekeny turelmes es odaado,hogy az mar hihetetlen.Ugy ismertuk meg egymast,hogy othon ultunk:D Mivel egy oldalon beszelgetunk aztan msnen utana meg talalkozas.Nah de mivel o meg nincs 18 csak 17 nem igazan engedik romaniaba mivel en itt elek o meg magyarorszagon meg eleg messze szal nehez de megeri:)Ezzel most azt akartam mondani,hogy othon ulve is megtalahatod a szerelmed!Van meg idod!Ha szeretnel beszelgetni ird meg az email cimed:)

Puszillak:)

2009. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 28. 15:54
 23/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó milyen oldalakat ajánlasz? Ahol lehet ismerkedni?
2009. nov. 28. 16:40
 24/33 anonim ***** válasza:

Sok tarskereso oldal van.Nem hulyeseg egyiksem:)

Mondjuk mi egy emo oldalon talalkoztunkxD

Jol van fiatalsag bolondsag:D

2009. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szomorkodás helyett inkább írhatnátok nekem. ;) 18/L
2009. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én 16 vagyok és néha nekem is elég rossz, hogy nincs barátnőm. De egyenlőre nem ez a legfontosabb dolog az életemben, ott van a tanulás és más kötelezettségek, vlamint ÉLVEZEM az életett! Majd csak egyszer az ölembe pottyan valaki, mint Neked is fog, hidd el! :) Légy optimista mint én, s igyekezz a lányok kedvére tenni, én is azt teszem! :) Te is még piszok fiatal vagy, tehát ÉLVEZD az élet MINDEN percét, mert mint én, Te se lszel ám örökké fiatal! Szóval GO Kedves Kérdező! :)

2009. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

ez nem szégyen egyáltalán.én nem szoktam sirni de vágyom néha rá hogy sírni tudjak akarok de nem megy. nekem van barátnőm csak messze lakik. 2 éve vagyok vele nagyon szeretem. sose voltam olyan mint a többi fiú mindig kis különc voltam és hála ennek ismertem meg a Barátnőmet:) 16 éves leszek és ő az első barátnőm és ö is marad :)

sok sikert kívánok neked is:) és még egyszer nem szégyen a sírás ! a többiekre meg ne halgass

2009. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én ha most azt írnám, hogy most is sírok, akkor nagyon enyhén fejezném ki magam. Egyenesen zokogok, mert most sem lehetek ....... mellett.:(
2009. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ja ez lemaradt. 16F
2009. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
ez a 16/F = 16 éves Fiu? és a 16/L = 16 éves lány?
2009. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!