Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így karácsonyt, szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így karácsonyt, szülinapot vagy bármit ünnepelnünk?

Figyelt kérdés

Van egy pasim.Mellette van egy másik(nem kell részletezni,hogy mit gondoltok rólam).Neki is van egy barátnője.

Aki volt már így ünnepelt karácsonyt a szeretővel??VAgy szülinapot.Mármint konkrétan ajándékozásra gondolok.


2009. nov. 27. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem technikailag nehéz megoldani, hogy a pasiddal is légy, a szeretőddel is, a szeretőd is az ő barátnőjével és akkor még ott a család..Nem beszélve arról, hogy nehéz megmagyarázni a párotoknak az egymástól kapott ajándékokat...Te tudod, de én nem kockáztatnék.(Bizonyára van okod rá, miért élsz így, de ha már így van, jobb nem lebukni...)
2009. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen sajna megvan az ok:(Én is utálom.Azt meg a legjobban hogy nem lehetek vele akkor...
2009. nov. 28. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ezért kell egy pasit tartani...Így nincs ok lebukni,a lelkiismeretem is tiszta,meg egy emberrel tudom tölteni az ünnepeket:)
2009. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég fura...karácsonykor az a jó ha összegyűlik az egész család(hívd meg az összes szeretőt ex-eket meg minden azok barátnőit XD így szép az ünnep..)

na jó viccet félretéve(nemakartalak megsérteni de ha sikerült akk előre is elnézést..:) sztem a barátoddal töltsd a karácsonyt de csak akkor ha télleg szereted a másikat meg felejtsd el..

sok sikert remélem kellemesen fog telni az ünneped:)

2009. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pár évvel ezelött énis igy karácsonyoztam. de nálunk is ugy volt hogy neki volt barátnője illetve nekem is párom ezért mindketten azzal ünnepeltünk(de a család az első) karácsony este írtunk egy sms-t a másiknak és amint volt alkalmunk átadtuk a picike ajándékunkat. Nagyon szép karácsony volt!
2009. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.....tudom hogy jobb egy de nem szeretném részletezni miért van így.....
2009. dec. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!