Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi indít be igazán egy pasin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi indít be igazán egy pasin? Egyáltalán mitől lesz valaki jó pasi? Csak külsőleg érdekelne a véleményetek

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én speciel a szemén olvadozom először, aztán nézem meg a testét. H mitől jó pasi vki az egyéni véleményem szerint. Szóval ahogy magadnak tetszel :)
2008. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szeme lehet nagyon kisugárzó, a szája lehet szexi, a fenekét is gyakran nézik a lányok a fiúknak. Legalábbis én ezeket nézem. :)
2008. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah en is igy vagyok vele eloszor szem,szaj es aztan fenek;)
2008. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
off: en ugyanezetek bamulom, csak a csajokon :)
2008. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Arc, kézfej, popsi. Nekem ez a sorrend. Tulajdonságai között pedig szerepeljen: magabiztosság, vicces, tájékozott, intelligens.

Nekem tuti nyerő :)

2008. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hosszu barna haj, kek szem:P nekem ezek voltak a gyerekkori almaim:) es megis talaltam...

szerintem fenek, felsotest....

(de a belso a legfontosabb!!!)

2008. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen sportos,de ne kigyúrt izomagy..aztán viszonylag magas, vagyis nálam magasabb.Legyen szép barna szeme:)

Habár igazából szerintem, ha vkinek eddig ilyen ideálja volt, aztán mondjuk megismerkedik egy nem igazán izmos,közepes méretű,kékszemű pasassal, attól még simán belezúghat, mert pl a belső tulajdonságai hihetetlenül vonzanak..aztán ha már komolyabbra fordul a dolog, és szerelmes vagy belé, akkor már ő lesz számodra a tökéletes férfi, és a külsöjét is így fogod látni...

2008. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tekintete csintalan, kis huncut, tele élettel.A keze szép, ápolt a körmei rövidek.FÜLEBEVALÓ NE LEGYEN!!!!!

Piercing max szemöldökben, vagy a szája alatt.Testalkat 85kiló felett ha lehet, de nem előírás.LEGYEN NÁLAM MAGASABB.NE LEGYEN DISZKÓS!!!!NE SZOLIZZON, NE SZŐRTELENÍTSE MAGÁT!!!Kb ezek jutottak eszembe.

De ezt igazán, hogy melyik pasi jön be ránézésre lehet megmondani.

2008. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!