Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szinte az összes 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte az összes 20 évnél fiatalabb lány ilyen?

Figyelt kérdés

Egy évet nem lehet mellettük lehúzni... Tisztelet a kivételnek, de ez a saját tapasztalatom meg amit barátaimnál, ismerősöknél látok...

Megy a szeretlek, imádlak, pózolós képek facebookon, szívecskék ezerrel... Aztán jön egy helyes srác, és másnap kidobnak, mondván elmúltak az érzések... Mindegy hogy 6-8-10 hónapja vagytok együtt...


Nem csak az én kapcsolatom ért így véget, az exem barátnője ugyan így dobta ki a fiúját. Pedig azt hittem 16 évesen ennél érettebbek, de hát nem... 18 évesekre is mondhatnék példákat


2013. dec. 26. 22:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"De ha minden tökéletes, és úgy lépnek ki, mondván hogy helyesebb a srác, meg hogy jó lesz tapasztalatszerzésnek, azt szánalmasnak tartom, és egyre többen vannak ezzel így... "


Ezzel viszont az a "gond", hogy nem látsz az illető fejébe... nem tudhatod, hogy tényleg EZ-e az ok! Ugyanis ez általában úgy működik, hogy benne marad egy számára nem megfelelő kapcsolatban - erre nem csak nők, hanem férfiak is igen hajlamosak, hú, ha tudnád, hány ilyen esetet láttam! - elhiteti a partnerével, hogy minden ok, egészen addig, amíg nem jön ez új...

Tehát valójában a kapcsolat nem jó, csak nem vallja be, hanem kivár, hogy ne a "semmibe" lépjen ki. Nem mondom, hogy szép dolog, viszont ez kortól, nemtől függetlenül elég sokakra jellemző.

2013. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#31:

Én még szakítás előtt láttam a ragyogást a barátnőm szemében, hogy mennyire szeret. Továbbá ha hiszed ha nem, ugyan ezeket mondta ami én.

Ő valahogy így fogalmazott: Ilyen még soha nem éreztem mint mellette, vele teljesen más. Sajnálom, de nem tudnám leélni veled az életemet, ki kell próbálnom milyen más mellett


Agyamat eldobtam komolyan. Ki kérte hogy velem éld le az életedet? De minden olyan szép volt, azt hittem lesz minimum még egy közös nyarunk ;(


Amúgy egyet értek veled és ment a zöld pacsi, vannak ilyen, meg olyan esetek is. Minden kapcsolat más, de azért sokszor tényleg azért ér véget, mert a lánykák nem tudják mit is akarnak.

2013. dec. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!