Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szinte az összes 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte az összes 20 évnél fiatalabb lány ilyen?

Figyelt kérdés

Egy évet nem lehet mellettük lehúzni... Tisztelet a kivételnek, de ez a saját tapasztalatom meg amit barátaimnál, ismerősöknél látok...

Megy a szeretlek, imádlak, pózolós képek facebookon, szívecskék ezerrel... Aztán jön egy helyes srác, és másnap kidobnak, mondván elmúltak az érzések... Mindegy hogy 6-8-10 hónapja vagytok együtt...


Nem csak az én kapcsolatom ért így véget, az exem barátnője ugyan így dobta ki a fiúját. Pedig azt hittem 16 évesen ennél érettebbek, de hát nem... 18 évesekre is mondhatnék példákat


2013. dec. 26. 22:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
24 évesen jöttem rá, hogy a nőket meg kell alázni és ki kell használni. Ennyit érnek. Senki se reménykedjen komoly kapcsolatban a XXI. században. Aki szingli nő, az tuti nem tiszta, mert akkor nem lenne szingli. Élvezzük ki, hogy könnyűvérű mind és dugjunk meg annyit, amennyit csak tudunk. Én ezt csinálom 4 éve.
2013. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

ne már, nem mindenki ilyen

én se vagyok ilyen, sok barátnőm se

szóval lehet csak rossz helyen keresgéltek (a tipikus plázacicák ugyanis tényleg ilyenek)

de attól még mindig van kivétel, sok is

2013. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
#12- merre is laksz te és a barátnőid, illetve korotok? :)
2013. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

#12


Te hány éves is vagy, és a bnőid? Mert sok lány ezt mondja, csak ők még el vannak tizenévesen varázsolva, de idővel ők is el szoktak szabadulni:) Persze tisztelet a kivételnek.

2013. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Harmincas nőként kérdezem, hogy mégis mit vártok egy tizenévestől? Köteleződjön el az első kapcsolatában egy életre? Ez az időszak erről szól, próbálgatjuk magunkat kapcsolatokban, tudomásul kell venni, hogy ezek nem életreszóló kapcsolatok (nagyon-nagyon ritka az, hogy valaki elsőre megtalálja a leginkább hozzáillő partnert).

Aztán úgy a húszas éveink második felében megállapodunk. Ez az élet rendje, nem kell kiakadni rajta!

2013. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Köteleződjön el az első kapcsolatában egy életre?"


Miért ne? Vagy bepókhálósodik a p*inád, ha egy f.asz jár benne?

2013. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

#15:

Nem, de ha minden tökéletes, ne hagyjon el olyan indokkal, hogy meg akarja tapasztalni milyen más mellett... :D

Menjünk szét ha már valami nem működik, ha már nincsenek érzések, de ne azért, hogy megtapasztalja milyen másokkal...

Egyébként is szerintem 1 hosszabb 2-3 éves kapcsolatból többet lehet tanulni, mint sok kicsiből...


UI: Ahogy a hölgy mondta, húszas évek elején járó hölgyikék ugyan ilyenek. Saját tapasztalat ;)

2013. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen lány. Nem is vagyok menő, és nincs is miből válogatom. Sajnos k*.va világba élünk és aki nem az, az már nem is kell senkinek.
2013. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Az exem 22 éves volt ő is ezt csinálta. mondanom sem kell hogy 3 évvel volt idősebb nálam.

1,5 éve jöttem össze a barátnőmmel aki akkor 17 éves volt most is együtt vagyunk, volt már sok helyes srác udvarlója akkor nagyon éltem hogy vége a kapcsolatomnak de nem lett az.

Szeret engem és mellettem van. Szóval nem feltétlen igaz amit mondasz de nagyrészt igen :S

2013. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Konklúzió 30 alatt ne tervezz semmi komolyat :D

Ezentúl nem is fogok, ezt most itt hivatalosan meg is fogadom. Élvezd hogy van valakid és ennyi, élj az adott pillanatnak... :D

2013. dec. 26. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!