Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szinte az összes 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte az összes 20 évnél fiatalabb lány ilyen?

Figyelt kérdés

Egy évet nem lehet mellettük lehúzni... Tisztelet a kivételnek, de ez a saját tapasztalatom meg amit barátaimnál, ismerősöknél látok...

Megy a szeretlek, imádlak, pózolós képek facebookon, szívecskék ezerrel... Aztán jön egy helyes srác, és másnap kidobnak, mondván elmúltak az érzések... Mindegy hogy 6-8-10 hónapja vagytok együtt...


Nem csak az én kapcsolatom ért így véget, az exem barátnője ugyan így dobta ki a fiúját. Pedig azt hittem 16 évesen ennél érettebbek, de hát nem... 18 évesekre is mondhatnék példákat


2013. dec. 26. 22:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
18# Hol lehet rákadni az ilyen lányokra? Otthon? Kopogtassunk be minden házba nem-e rejtőzik otthon egy kedves és szerethető fiatal lány?
2013. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Sajnos k*.va világba élünk és aki nem az, az már nem is kell senkinek."


Tévedés. Pontosan az olyan lányok kellenek, akik nem ribik, csak mi pasik vagyunk annyira nyomik, h nem merünk kezdeményezni, mert a jó lányoknak biztos van partnerük.

2013. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nos: nagyon sokféle személyiségű ember létezik. Ha én csak egyfélét ismerek meg, akkor soha nem tudom meg, hogy milyen ember illik hozzám, kivel tudom leélni biztonságban az életem. Vonatkozik ez az értékrendre, jellemre, életstílusra, szexkultúrára egyaránt.

És hát persze, sokféle ember van... vannak olyanok (ismerek ilyet), akik az első "tűrhető" partnernél leragadnak, mondván, az már megvan, biztos, és túl kényelmesek, lusták ahhoz, hogy tovább keresgéljenek. Viszont vannak, akik kevésbé szeretnek túl sok kompromisszumot kötni egy kapcsolat kedvéért, ezért keresgélnek tovább, amíg a lehető legjobb partnert meg nem találják.

Én anyaként komolyan aggódnék, ha a lányom leragadna az első komoly kapcsolatában, mert tudom, hogy ez ritkán sül el jól...

2013. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Mondhatni, az emberiség megérett a kipusztulása. De azért nem minden nő ilyen. Van az a "sok" kivétel, amit ugye meg kell találni. Limitált példányszámban. Ja, és nem akarok itt mindent a fiúkra fogni, de nagyon sok izlés ficamos férfi van. A nők között pedig van pár olyan, amelyik ezt látván tetszeni akar nekik, így ő is azzá vál. A lányok pedig másolják egymást ezerrel....
2013. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#23

Az én barátom 17 évesen jött össze egy lánnyal, 3,5 évet voltak együtt, közös megegyezés alapján mentek szét. Most 15 hónapja van együtt valakivel, nem terveznek előre semmit. Házasodni se akar, jól érzi magát jelenleg, és meglátják hogy alakul. Jelenleg 23 éves, 2 kapcsolata volt eddig, nem hiszem hogy ez rossz hozzáállás lenne...


A lányokkal neki sokkal nagyobb szerencséje volt, mint a többségünknek... Nem hiszem, hogy az a jó megoldás, ha fél évente váltogatjuk a partnereinket... Mivel jobb az, ha valaki 30 éves koráig pl 20 emberrel volt együtt, mint az aki csak 3-4-el? Ettől nem fogod könnyebben megtalálni az igazit... csak több szívet törsz össze...

2013. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Szerencsés a barátod Secret89, és egyetértek!

Rossz látni, hogy egy felnőtt nő így áll a dolgokhoz, és erre nevelné a lányát!

2013. dec. 26. 23:45
 27/32 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy az a jó megoldás, ha fél évente váltogatjuk a partnereinket... "

Mert szerinted lehet előre tudni, hogy egy kapcsolat mennyi ideig fog tartani? Ha fél év után nem érzi jól magát valaki a kapcsolatban, akkor maradjon még 1-2 évet, csak hogy rendben legyen a portfóliója? Szerencse kérdése is, hogy sikerül-e elsőre (másodikra, harmadikra) olyasvalakit kifogni, akivel évekig együtt fogunk maradni.

Nekem pl. 18 évesen lett egy olyan kapcsolatom, amiről úgy tűnt, hogy örökéletű lesz. Nem lett az. Összeköltöztünk és - ugye lakva ismerni meg a másikat - kiderült, hogy nem illünk össze. Maradtunk volna még együtt éveket, csak hogy utána verhessük a mellünket, hogy lám, milyen ügyesek vagyunk, éveket kihúztunk valaki mellett, akivel nem is volt jó? Nem tettünk így. Azóta már mindketten házasságot kötöttünk - csak nem egymással.

2013. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Rossz látni, hogy egy felnőtt nő így áll a dolgokhoz, és erre nevelné a lányát!"


Arra nevelném, hogy amíg fiatal, inkább csak ismerkedjen, de ne akarjon elköteleződni (20 éves kora alatt semmiképp, és itt ugye ilyen korú lányokról van szó a kérdésben!). Arra nevelném, hogy ne ragadjon le olyan kapcsolatban, amiben nem érzi jól magát, mert ez idővel csak még rosszabb lesz. Azért láttam én már jópár holtomiglan-holtodiglan kapcsolatot tönkremenni, én már abban a korban vagyok, amikor sorra válnak a környezetemben a barátaim. Éppen ezért azt gondolom, hogy a párválasztást nem kellene elhamarkodni, jól meg kell nézni, hogy kivel kötjük össze az életünket, és főleg mikor.

2013. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

27:

Félreértesz, én azokra céloztam, akik minden ok nélkül kilépnek egy kapcsolatból! Direkt írtam fentebb, hogy ha valami nem működik, azt nem kell erőltetni. De ha minden tökéletes, és úgy lépnek ki, mondván hogy helyesebb a srác, meg hogy jó lesz tapasztalatszerzésnek, azt szánalmasnak tartom, és egyre többen vannak ezzel így...


Ha valami nem működik, nem jöttök ki jól, értelemszerűen nem maradtok együtt, és előre tényleg nem tudhatod, hogy összeilletek vagy sem! De most az olyan lányokra gondoltam, akik a partnereik felé végig azt kommunikálják, hogy mennyire imádja, és ahogy jön egy szépfiú viszlát...


Te nem tartozol közéjük, örülök neki, 100-ból 1 :)

2013. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a többség ilyen. Ezeket hívják r*bancoknak. Az osztálytársaim már 4. Osztályosan kipróbálták a fél sulit és mostmár nem elég hogy pasiznak, de râadásil a SWAG,YOLO páwákra buknak. Blee! A mai tini kis p*csák csak menôznek a telcsikhécskéjükkhell meg a pasikhácskájukkal, meg azzal hogy 9 éves korában vesztette el a szüzességét, pucsít a kamerába és egy szál melltartóban kiteszi a deszka melleit és 2397 like után a régi pasia már uncsi,ó divatú stb.stb... szomoru hogy az êvfolyamtársam azért dobta a pasiát, mert (véletlenül) leöntötte a ruháját VÍZZEL! Velük élünk egy bolygón! Kezdek megôrülni ezektôl!
2013. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!