Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szinte az összes 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte az összes 20 évnél fiatalabb lány ilyen?

Figyelt kérdés

Egy évet nem lehet mellettük lehúzni... Tisztelet a kivételnek, de ez a saját tapasztalatom meg amit barátaimnál, ismerősöknél látok...

Megy a szeretlek, imádlak, pózolós képek facebookon, szívecskék ezerrel... Aztán jön egy helyes srác, és másnap kidobnak, mondván elmúltak az érzések... Mindegy hogy 6-8-10 hónapja vagytok együtt...


Nem csak az én kapcsolatom ért így véget, az exem barátnője ugyan így dobta ki a fiúját. Pedig azt hittem 16 évesen ennél érettebbek, de hát nem... 18 évesekre is mondhatnék példákat


2013. dec. 26. 22:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%
25 körül is ilyenek. A nőknek mindegy hány évesek. Balfaz mind.
2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igen. Én legalábbis ilyen vagyok sajna. ://
2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Basszus, hát rohadt ez a világ mi?
2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

ugyan ez volt velem.. karácsony előtt 1 nappal..

16f ( úgy döntöttem nem élem bele magam.. majd a 20-as éveimben próbálok komoly kapcsolatot )

2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Velem konkrétan nem is járnak, szóval fogalmam sincs.
2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Igen SZINTE minden 20- lány ilyen.

És nagy tisztelet a kivételnek!

2013. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
igen!!! ribiknek áll a világ ma már...
2013. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
sajnos igen még ennél is elkesrítőbb :S
2013. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekem meg a 22 éves fejemmel már kétszer kellett harcoljak 17 éves tinikkel,párkapcsolatban...tehát biztos jobbak valamiben. :) Egyébként a saját sérelmeim ellenére azt mondom,hogy vannak érettebbek a fiatal lányok közt is,de nyilván nem a "menő lányok" közt kell keresgélni,mert nekik tényleg az a fontos,hogy helyes legyél,és elfog hagyni egy helyesebbért.
2013. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"( úgy döntöttem nem élem bele magam.. majd a 20-as éveimben próbálok komoly kapcsolatot )"


Nem akarlak elszomorítani, úgyhogy nem is írok inkább semmit.. :)

2013. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!