Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy nem ismeri fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy nem ismeri fel az írásom? Figyelmetlenség, vagy nem is érdekli/érdeklem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk, rengeteg levelet írtam neki.Most viszont előkerült egy papír(egy levél)amit nem én írtam.Ha más nem a dátumból rájöhetett volna.:(

Ennek ellenére állította, hogy, de igen azt tuti én írtam neki!Mígnem találtunk egy olyan momentumot benne,amivel betudtam bizonyítani, hogy tényleg nem én írtam.


2009. nov. 24. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
21. században levelezni? amugy ennél bajod sose legyen h nem ismerte fel egy leveledet
2009. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem ismeri fel az én kézírásomat. Szerintem ezek a fickók irtó figyelmetlenek, és legalábbis az én barátom marhára nem éli meg a kapcsolatot mélységében. Nála ezért lehet.
2009. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szeme az ilyesmire. Ne aggódj, nem ezen múlnak az érzelmei.
2009. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak és nők lényegében különböznek. A nős sokkal jobban oda figyelnek az apróságokra míg a férfiak nem. Pl én felismerem a barátnőm kézírását mert nagyon egyedi de ha nem ismerném fel az sem kifejezetten zavarna. Persze az előbbi kemény általánosítás volt amit nem szabad mert biztos vannak olyan férfiak és nők akik kivételek de mégis sok esetben igaz amit leírtam. Szóval ne zavarjon annyira.
2009. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!