Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szakítás után is keres?

Figyelt kérdés

Az exemmel 4 hónapja szakítottunk. Azóta többször is kibékültünk(pontosabban kétszer),majd mindig szakítottunk, újra és újra... Most is külön vagyunk. Szoktunk beszélni, meg ritkán találkozni is(volt hogy hetekig nem is beszéltünk), de valahogy mire valamelyikőnk elfelejtené a másikat újra megkeressük egymást..Én próbáltam végleg lezárni,de pár nap után újra keres a volt barátom, hiába mondom neki hogy ne keressen,mert el akarom felejteni,nem érti meg..

Nem tudom mit csináljak,néha úgy érzem, hogy ennek sosem lesz vége.

Nem értem miért csinálja ezt és én miért vagyok ennyire gyenge, hogy mindig bedőlök neki.

Tudom hogy már nem szeret,csak ragaszkodik hozzám de én még szeretem és annyira nehéz elengedni, pedig már el kellene rég..

Volt,hogy már kezdtem túltenni magam rajta(legalábbis nem gondoltam rá),mert megismertem egy fiút, akivel tök jól elvoltam,de akkor megjelent ő megint. mondta,hogy nem tudja elviselni,hogy mással vagyok.Olyan mintha birtokolni akarna :(

Szerintetek mit csináljak,már kezdek beleőrülni ebbe a helyzetbe :(


2013. dec. 7. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"Most is külön vagyunk. Szoktunk beszélni, meg ritkán találkozni is"

A megoldás, hogy nem beszélsz többet vele és nem találkozol vele. Hány évesek vagytok 15?

2013. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit több önbizalom és akaraterő rád férne.
2013. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindent megadnék ha keresne de sajnos nem teszi mindig mindenkivel fordítva történik mint ahogyan az illető szeretné.

Szerintem ha irogat akkor még érezhet valamit. Miből gondolod hogy már nem szeret? Az nálunk van azért nem ír. Egyszerű a szituáció tiltsd le és nem tud írni vagy csak simán ne válaszolj. Majd megunja

2013. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!