Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira megalázó? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megalázó? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

27éves nő vagyok és egy fél éves jól működő párkapcsolat "után" közölte a párom, hogy az exébe szerelmes.... mert most találkoztak először a szakítás után , nem kezdik újra, mert nem működne, ahogy akkor sem működött, de úgy érzi szerelmes...

Mindezt úgy , hogy a szextől kezdve minden csodás volt...jövőt terveztünk :(

Egyszerűen nem értem. Kifejtette, hogy kikészült és neki nem való párkapcsolat, mert mindig ő rontja el és mások szenvednek a legjobban.

És azt is mondta, hogy a másik csaj nem ér fel velem sem emberileg, sem a szexben, sőt a közelemben sincs.

Ezek után nem hiszem hogy túl sokat kellene terveznem vele vagy reménykednem....

Ez padlóra rakott és nem értem, egyik pillanatról a másikra



2013. dec. 6. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

legalabb oszinte volt es nem hazudott. de nyilvan rossz erzes ezt megtudni, foleg hogy voltak terveitek.

lepj tovabb.

2013. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépned. Értékeld az öszinteségét!
2013. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ezt ilyen egyszerűen?

Hogy szombaton még családot tervezünk és szerdán már szerelmes ....?

Azért enyhén szólva megalázó.

2013. dec. 6. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
te lehet, hogy megalazonak erzed mert benne vagy, en korrektnek erzem. ilyen egyszeruen? igen, ilyen egyszeruen. ha agyalsz rajta es kombinalsz, attol nem lesz jobb.
2013. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez tortent velem is. Negy elkepesztoen tokeletes honap utan eltunt egy par napra a baratom, majd mikor talalkoztunk kozolte hogy osszetalakozott az exevel es rodobbent hogy ot szereti. Ossze is jottek, azota is egyutt vannak.

Hidd el aterzem mennyire piszkosul faj. Engem az boritott ki hogy nem tudott okot mondani, mert szerinte is elkepesztoen jok voltunk megis a masikat valasztotta. Sajnos el kell ezt fogadni es tiszteletben tartani.

Probalj arra gondolni, hogy ha egymasnak teremtettetek titeket akkor egyutt lesztek, ha pedig nem, akkor oulj hogy ilyen "hamar" kiderult es nem hazassag utan, gyerekek mellett tortent meg mindez.

Annyira szeretnek segiteni neked, de most csak az ido tud majd enyhiteni a banatodon.

23N

2013. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

az nem volt korrekt h úgy kezdett kapcsolatba, h még nem volt túl az exén és az sem volt korrekt, h mkettőtökkel elhitette, h ez így működhet.

Az viszont korrekt, ahogy ezt most csinálta.

Hasonló cipőben jártam nemrég én is.

Fogd fel úgy, h értékel és tisztel annyira, h nem akarja az időd és az érzéseid rabolni tovább.

Sokat nem tudsz tenni, ha Ő a Te embered, úgyis visszatalál Hozzád. Ha meg nem; eredetileg sem volt sok értelme a dolognak.

Ami engem a helyedben vigasztalna; még mindig jobb, h ez most derült ki, mintha már mondjuk esetleg tényleg benne vagytok a család projektben.

minden rosszban meg kell találni a jót.

Egyébként a haragod és az értetlenséged teljes mértékben átérzem.

Nálam a mai napig váltakozik a megértés/elfogadás az értetlenséggel/haraggal.

2013. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!