Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hetes terhes vagyok. Mostaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hetes terhes vagyok. Mostanában állandóan veszekszünk, szerinte túl hisztis vagyok. Lehet szakítunk a párommal, mit tegyek? Tiszta ideg vagyok!

Figyelt kérdés
Mindig megvádolom azzal, h megcsal, ami szerinte hülyeség, de nekem ilyen érzésem van. És ez mind azért mert már nem hív fel egy nap 5ször telón, és 1órával később jár haza. Tegnap nagyon összevesztünk és megmondtam neki, haza se jöjjön. Már máskor is mondtam neki ilyet, de most tényleg nem jött. Ki tudja hol volt, azt monsja bent maradt a munkahelyén és ivott az egyik munkatársával. Ezt én nem hiszem el, és megmondtam neki, hogy mire ma hazajön, összeszedem az összes cuccát, és mehet oda ahol az éjszakát töltötte. nagyon csúnyán beszéltem vele. De nekem elegem van. Szerintetek felfújom a dolgot vagy igazam van???
2008. júl. 12. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Szia! A hormonok játszanak Veled. Nekem is vannak, voltak ilyen hisztis időszakaim. A párodnak is meg kell értenie, hogy most érzékenyebb vagy, olyan dolgokat is beleképzelsz a dolgokba, amik nincsenek ott. Probálj megnyugodni, én azt szoktam csinálni, ha valami nem tetszik, hogy várok, alszok rá egyett, és ha 1-2 nap múlva is úgy gondolom, akkor elmondom a véleményem, de addig nem szólok inkább semmit. Van hogy ez miatt nem beszélek a párommal egy két napig, de nálunk ez megoldható, mert nem élünk együtt. Mindenképp hallagasd meg őt is szerintem.
2008. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Figyelj, ha szeretitek egymást Ne szakítsatok! Én az első 3 hónapban olyan voltam mint egy fúria! Teljesen kifordultam önmagamból és én sem értettem mi történik velem! A férjemmel üvöltözve veszekedteünk, számtalanszor elzavartuk egymást! Ebben nagy része van a hormonoknak, és az hogy az fel kell dolgozni lelkileg is azt hogy babát vársz! (Nálunk tervezett babáról van szó!) Ehhez idő kell!!! A férjem azt mondta sok türelem kellett hozzám, végül az segített, hogy elkezdtem neki arról beszélni mit érzek, milyen félelmeim vannak, és ő is elmesélte ő mit érez, hiszen apa lesz! Ezt mindkettőtöknek fel kell dolgozni! Szóval az első 3 hónapban folyamatosan válni akartam, most meg imádjuk egymást és örömmel várjuk a kisfiunkat!

Sok sikert, NE ADJÁTOK FEL!

20 hetes kismama.

2008. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is hét hetes vagyok,és tegnap szolt be a pàrom,hogy hisztis vagyok mostanàban,meg ugy alszok mint egy malac.jol kisirtam magam,és kész.

nem minden férfi tudja elképzelni,hogy milyen a terhesség alatti idöszak.az hogy megcsal -e csak akkor biztos,ha làtod,vagy bizonyiték van rà.az is lehet hogy még nem fogta fel,hogy apa lesz.és kel neki az egyedüllét.

ne gondolj egyböl rosszra,de tartsd nyitva a szemed!!!!!!!!!!¨

az meg hogy idegeskedsz neked nem,de a babànok most annàl inkàbb àrt.

v£àrj még egy hetet ha,igy folytatja,akkor ültesd le,veszekedés nélkül,és monnd meg,ha igy folytatja,akkor elkell hogy menjen.ha szeret,megvàltozik,de adj neki idöt!

2008. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy ő mindig azt mondja én pincsit akarok belőle csinálni és megszabok mikor mit csinálhat. De ez nem igaz, annyit kértem tőle, h tudja a fontossági sorrendet. Ha csak 90ezret keres (2hónapja) akkor ne az legyen az első, h kondibérletet vesz meg vitaminokat, meg 1nap 2dbz cigit meg 5sört, hanem fizesse be a kocsit stb... Én fizetem az albit a rezsit az összes hitelt, ő meg elcsesz 90ezret, úgy hogy a kötelezettségeit nem fizeti. Emiatt is sokat veszekszünk, mert ha elmegyek szülni, nem fogok ennyit keresni, és mit fogunka kkor enni??? Akkor is inkább kondibérletet vesz, mint a babának kaját??? Mi lesz így??? Erre mindig azt mondja, h azt akarom, h mindenről lemondjon. Pedig nem, csak tudja mi a fontosabb. És a baba miatt én is lemondtam sok mindenről. Egyszerűen nem ért meg, olyan mintha két különböző nyelvet beszélnénk. Ha szépen próbálom az sem használ, ha üvöltök az sem jó. Ugye ez még rájön arra, h azt hiszem megcsal. Nem tudom it tegyek. Sztem ez nem a hormonok hisztije, hanem teljesen igazam van!!!
2008. júl. 12. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:

na eleve ha alkoholt iszik(napi 5 sör)hàt az ilyentöl mit vàrsz?

meg kondibérlet,2 db cigi .rettentö,de nem tudom mit csinàlj.szerintem te ugy gondolkozz,hogy ha lépni kell,akkor a gyerekednek mindene meglegyen!

nem biztatlak,de szerintem akkor meg lépj!!!a késöi hazamenetel ok,de a sör meg a cigi meg a többi .na velem tenné ezt egy férfi.megtanitanàm repülni.

ülj le vele utoljàra éàs beszélj vele,különben nem lesz jo vége

2008. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Ez tényleg nagyon súlyos helyzet, ez a pasi nem apának való. (nálunk azért nem ilyen gondok voltak....) Nem nem a hormonjaid hisztije, ez tény! Igazad van! Tényleg az a legjobb ha legalább egy időre otthagyod őt. El kéne gondolkoznia a dolgokon. Nagyon nehéz egyedül nevelni egy gyereket, de egy rossz házasságban még nehezebb! Szorítok nektek!
2008. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg egy pasinak a kondibérlet,meg az ital stb.fontosabb,addig,az nem érett az apaságra.Lehet,hogy még fel sem fogta,hogy apa lesz vagy egész egyszerűen csak alkalmatlan erre.Beszélgess el vele mégegyszer,ha az sem segít,nem változik semmi továbbra sem,akkor meg ne maradj vele.Ez az állandó idegeskedés neked sem tesz jót,meg a babának sem.
2008. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, átérzem a helyzetedet, hasonló cipőben járunk. Az első és a legfontosabb dolog hogy a babád most a legfontosabb!!! Ilyen szintű folyamatos idegeskedéssel akár el is veszitheted. Nem tudom mióta vagytok együtt, ezt neked kell eldöntened hogy mit vársz és mire számithatsz ebből a kapcsolatból. Egy biztos nagyon erősek most a hormonjaid és emiatt elég házsártos is lehetsz , amit a férfiak többsége nagyon nehezen visel el. Ezt is értsd meg. Ennek ellenére nem mondom azt hogy nincsen igazad, csak másképpen kellene csinálnod. Tudom nehéz, és egy szó miatt is elkap az idegroham, de tartsd szem előtt, hogy 1. ezzel nem érsz el semmit, csak rontasz a helyzeten 2. a babád érdekében ne húzd fel magad!

Szerintem próbáljatok meg leülni és megbeszélni hogy az életetek most más irányba terelődik és másképp kell dolgokat csinálnotok. Ő próbálja meg megérteni hogy te most nagy változáson mész keresztül ami megviseli a hormonjaidat és a szervezetedet,mert a közös gyermeketeket várjátok, te pedig megpróbálod visszafogni magad, és nem minden szóra ugrani. Egyébként ha úgy érzed hogy megcsal akkor sem az a legjobb megoldás hogy folyamatosan odavágod neki, mert ezzel csak belekergetheted egy megcsalásba ebben a labilis időszakban pláne. Kidobni is csak akkor dobd ki, ha véglegesen eldöntötted hogy nélküle fogod felnevelni a gyermekét. Különben visszafordithatatlan hibákat követhetsz el. Próbálj megnyugodni és átgondolni a babád érdekében jól a dolgokat és e szerint cselekedj.

2008. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem este beszélek vele, de ha nem, akkor nem. Nem fogom erőltetni, ha nincs annyi agya, h felfogjon bizonyos dolgokat. Neki könnyű semmi felelőssége nincs. Elmegy, lehet soha nem is néz rá a gyerekre majd, de nekem fel kell nevelnem, meg a GYED-ből majd eltartanom albérletet fizetnem, meg a hiteleket. De én voltam a hülye, h elhittem tényleg babát akar. Csak nem tudom miért akarta ennyire. És tudom, h azért iszik mert vmi baja van. Csak nem mondja el. Nem igazán szokott beszélni az érzéseiről.
2008. júl. 12. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el és ne add fel ilyen könnyen. Egy férfi egészen másképp éli meg az apaság fogalmát. Főleg még nagyon az elején tényleg nem fogják fel. Sőt általában kicsit meg is ilyednek, amit mindegyik másképp él meg. Adj neki is egy kis idő hogy feldolgozza, hogy mostantól nem ő a legfontosabb és megváltozik az egész élete. neki is egy stresszhelyzet hogy fenn kell tartson egy családot. Hidd el ehhezz ketten kelletek, ha működik. Adj neki egy esélyt hogy összeszedje magát. Szoritok nektek!
2008. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!