Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak meg benne ha egyszerűen nem megy pedig nem adott rá okot?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt ő19éves én meg 15/L.nagyon szeretjük egymást,de egyszerüen a bgizalom a részemről az nem megy,pedig szeretem őt és ö is engem és vigyáz rám mindig,de akkor sem.régen engem egy fiú akit nem szerettem annyira mint őt ..mondhatjuk uhy higy gyerekszerelem volt de nagyon átvágott és ezt nem tudtam feldolgozni,majdnem meg is öltem magam miatta,de nem sikerült szerencsére,édesanyámnak köszönhetően még be tudtak vinni a kórházba.az a fiu engem l *szopatott és elhagyott és ennyi volt.szerintetek ezért nem tudok megbízni mert attól félek hoy megint ez lessz?
2009. nov. 19. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

lehetséges h ezért nem birsz megbizni benne.

amúgy mit tettél h majdnem meghaltál??:O

2009. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen. valószínű attól van ez az egész

velem ugyanez van mint ahogy te mondod :( a párom semmi okot nem ad rá, szeret, mindent megad, kedves de mégis mindig ott van bennem a bizalmatlanság ami nagyon nem jó mert nem akarom megbántani se és azt se érezze hogy nem szeretem

engem is átvágtak és félek egy újabb csalódástól, de már enyhül

remélem neked is jobb lesz :) sok boldogságot! 19l

2009. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!