Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok olyan hangnemet engedne meg veletek szembe, amit amúgy az életben senki másnak nem engednétek meg? Pl. "le vagy te szarva".

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ok nélkül mondaná,felképelném. ha okkal,visszavágnék. ha igazán szeretitek egymást,utána csak röhögtök rajta:P
2009. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felidegesítette magát, de szerintem ez még nem ok. Én nem beszélnék vele így, hisz tisztelem annyira, hogy ezzel ne bántsam meg.
2009. nov. 19. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A nők mindig az ilyenekre buknak. De ez így egyoldalú is mert nemtudjuk mire mondta. lehet te mondtad neki ugyanezt és arra mondta. Szóval nem lehet ezt megmondani. De én nem várnám meg amég idáig fajul. Bár én kivétel vagyok mert eleve nem a veszekedős kapcsolatokat szeretem. Nem úgy mint más.
2009. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előbb jeleztem, Én sose beszélek így vele! Szimplán vitatkoztunk valami apróságon, mikor ezt közölte velem, gondolom azért, hogy mutassa nem ért velem egyet. A szemébe néztem utána, és elhallgattam inkább. Nem voltam felkészülve, hogy az akit szeretek ilyet mondjon nekem. Bárki mástól hallom, nem érdekel. Így azért van benne egy csavar.
2009. nov. 19. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamm. Attól, hogy szereted/szeret, még ugyanúgy viselkedik veled, ha ideges, mint bárki mással. Akkor bizony, ha már ilyet mondd neked, eléggé olyat csináltál/mondtál, amivel annyira felhúztad, h a |párom|=1 halmazból átestél az |idegesítő emberek|=nagyonsok halmazba, így marhára leszarja, hogy beszél veled. Ahelyett, hogy ezen agyalsz, agyalhatnál azon, mivel akasztottad ki ennyire, és hogy tedd jóvá. Mert ebből csak újabb veszekedés lesz.
2009. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!