Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem hónapok óta nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem hónapok óta nagyon csúnyán beszél velem ha ideges, úgy mint egy k.val! Olyan hangnemet üt meg, amit én életemben nem tapasztaltam, és egyszer majdnem megütött. (szerintem még a k. Nak sem mondanak ilyet) ez normális?

Figyelt kérdés
3 év együttélés és egy kisbaba után ezt érdemlem? Sokszor átbeszéltük, de nem érti ez miért akkora baj!Megalázva érzem magam miatta.multkor a haverja előtt kuldött el a p.ba.a kicsivel a kezembe,mert utban voltunk neki.értetlenül álltam előtte..Nem tisztel eléggé?Mit lehet tenni elene?
2008. nov. 18. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális, de ezt Te is tudod. Sajnos ez arra utal, hogy nem tisztel Téged.

Mert akármilyen fáradtak vagyunk, idegesek, ilyet azért nem szokás mondani annak, akit szeretünk!!!

Ráadásul még mások előtt megszégyenít - bár igazából saját magát. Kíváncsi lennék, a haver mit szólt - netán az ő társaságukban ez a menő, ő is így beszél otthon a "zasszonnyal"?

Lehet, hogy el lett kapatva, ha magadra vállaltad a gyermekneveléssel és a háztartással járó feladatok száz százalékát, ő meg közben, ha dolgozott is, de utána élhette világát.

A verbális erőszak is erőszak, és vigyázz, mert gyakran "megágyaz" a fizikai erőszaknak! A leqrvázás stb. arra irányul, hogy az önbecsülésedet lerombolja, hogy értéktelennek érezd mahad, aki nem érdemel jobb bánásmódot. :(

Nézd ezeket meg:

[link]

[link]

Ne hagyd magad, és vigyázz magadra. Még talán nem vagytok olyan stádiumban, hogy ne legyen menthető a kapcsolat, de ezt mindenáron ne akard, csak akkor, ha a férjed észhez tér.

Hypathia

2008. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meg fogom nézni!
2008. nov. 18. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is nagyon csúnyán beszélt régebben a párom -pedig nem szolgáltam rá.Én azt a taktikát építettem ki,hogy én 10x olyan csúnyán beszéltem vele (kocsis leckét vehetett volna tőlem),akkor észbe kapott,és inkább visszafogta magát.Neked ez nehezebb,mert ott a pici gyerek.Gyanítom,hogy a munkahelyen szedik fel az ilyen stílust a férfiak,de mivel munkahelyet nem lehet olyan gyakran váltani,mint stílust,adj neki egy kis időt,és ne mutasd ki előtte,hogy milyen rosszul esik a csúnya beszéd.
2008. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az elozo hozzaszolo taktikaja,nem eppen a legmegfelelobb, legalabbis szerintem.Lehet, hogy neki bevalt, de egyaltalan nem biztos, hogy nalad ez "sikeres" lenne.Hasonlo cipoben jarunk, es amit az elozo irt en megprobaltam ,mondhatni osztonosen.Nos egyaltalan nem jott be,sot az eredmenye a tettlegesseg lett.Aztan masnap a kek-lila foltokat takargathattam... Tehat szerintem ne legyel vele durva,talan jobban jarnal , ha "kedves vagy" , bar ezt meg en egyaltalan nem tudtam emgtenni.A mai napig nem ertem hogyan sullyedhet le valaki idaig.(Sajat partneremre is ervenyes)Soha sem gondoltam volna, hogy valaha ez megtortenhet velem. Az oldal nagyon jo , feltetlenul nezdd meg ! Ha tudsz csaladtol segitseget kerni , vagy baratnotol, tedd meg.Semmifelekeppen sem szabad ezt elturni.En sem tudom. Azt hiszem azota kicsit mas ember is lettem .A kiszolgaltatottsag a legborzasztobb ! Legy eros! Ha kiszeretned irni magadbol, irj nyugodtan privatot.
2008. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!