Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkatársi szerelem müködik-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársi szerelem müködik-e komolyabb tájon?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy kollégámba valószinű ő is belém és eddig csak csók történt persze titokba egyikőnknek sincs kapcsolata mit tehetek kezdeménnyezek vagy várjak mig megteszi ő!Mindennap beszélünk telefonon csak egy baj van nagy a korkülönbség pontosan 18év
2009. nov. 19. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Működhet, persze, egyetlen gond, hogy ha netán szakításra kerül a sor, egyeseknek ciki bemenni a munkahelyre.

Én jobban aggódnék a 18 év miatt.

2009. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amugy nem érződik a korkülönbség normál olyan mint egy 25-28év közti fiu
2009. nov. 19. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor számoljunk. Te 20 éves lány, Ő 38 éves pasi. Te 40 éves (jó esetben még vonzó közel középkorú) nő, Ő 58 éves fiatalos nagypapa? Persze, durván általánosítok.


A munkahelyi szerelemmel szerintem nincs gond, hisz hol ismerkedjen az ember, ha nem ott, ahol -szerencsés esetben- 8 órát tölt el nap mint nap. Viszont, ez csak addig működik, amíg minden rendben van. Utána, ha esetleg összevesztek, nem fog menni a munka rovására? Milyen érzés lenne, hogy a munkatársak napi pletyka szintjén tárgyalják ezt ki? Képes lennél feladni az állásod, ha végleg megromlik a kapcsolat? Bocsi, ha túl pesszimista vagyok, de ilyenekre is gondolni kell. Előfordulhat.


Amúgy, szerintem beszélj vele, hogy Ő mit gondol erről, legyél nyílt, bajod nem eshet, max. nemleges választ kapsz, de az esélyt mindenképp add meg rá, hogy meghallgasd Ő, hogy áll ehhez az egészhez, hisz lehet, hogy csak egy könnyed, felelősség nélküli flörtöt akar.

2009. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neki van egy lánya és megesküdött rá hogy szeret
2009. nov. 19. 19:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne számoljunk. Ha megértitek egymást és szeretitek az a lényeg. Viszont a munkatársad az már húzósabb.
2009. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz a munkahelyi kapcsolat. Az emberek többsége a munkahelyén találja meg a végleges partnerét, akivel hosszabb távon tud együtt élni.
2009. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. nov. 19. 20:27
 8/11 anonim válasza:
nem saját tapasztalat,de több barátom járt igy.munkahelyi szerelem,sokáig huza-vona,majd nagy összejövetel,aztán viták,a csaj panaszkodott,srác kiborult,mindenki őt utálta,felmondott.remélem nem ez az alap,létezik happy end is
2009. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
anyukámék 8 éve együtt dolgoznak és 3éve vannak együtt :) anyum 39 éves nevelőm 28 :) nagyon jól megvannak és babát terveznek:)mértne működne? csak hinni kell benne :)
2009. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kor nem számít!Sajnos ha nős akkor vígyázz!Sajnos én is bele estem ebe e híbábaaz én igazi Szerelmem akivel így jártam a családját választota. igy össze tört bennem minden.csalódtam.Pedig ö is imád érzem.de nem engem vállasztot. Marcsi
2009. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!