Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom valaha felejteni?

Figyelt kérdés

Már két és fél éve annak hogy szakított velem a barátnőm. 3 évig voltunk együtt, és iszonyúan szerettük egymást, de sajnos ő egyszer csak már nem szeretett... Azóta minden nap, minden órában gondolok rá. Hetente többször is álmodom vele, hiányzik nagyon. Azóta már volt néhány kapcsolatom, volt tartósabb is, de őt soha nem tudtam elfelejteni.

Erre mondják hogy "a nagy Ő"?

23/F


2009. nov. 18. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát lehet.
2009. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább ő volt az első szerelmed, de ez nem jelenti azt hogy nincs tovább. Nem tudom, hogy ő hogy áll hozzád, mert ez azon is múlik.
2009. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előtte már voltam szerelmes. De ez valahogy nem múlt el mint a többi... :S
2009. nov. 18. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam/vagyok így lánnyal...
2009. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Három évet nem lehet olyan könnyen elfelejteni. Azért ragaszkodsz még mindig ennyire hozzá mert szerelmes voltál igaz szerelem volt számodra a lány. Igazából sohasem fogod tudni elfelejteni csak az érzelmek alább hagynak. De ne hagyd hogy tönkre tegye a jövőbeli kapcsolataidat ez. De te se csinálj semmi olyat amivel az ő kapcsolatát tönkre teheted. Mert, baráti körben is volt ehez hasonló!
2009. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos ha lehetne se tudnék. mióta vége nem találkoztunk, és nem is beszéltünk...
2009. nov. 18. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Abba kéne hagynod a kattogást rajta. A történtek világosan mutatják, hogy nem "a nagy Ő", és más esetekből szépen kiderül, hogy ismét nemlétező dolognak adtunk nevet. Pontosabban a nagy Ő betű nevét használjuk ész nélkül. Próbáld észrevenni, hogy az életed most történik, a tegnapi dolgokat pont nem kormányzod.
2009. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hú... ez szép volt.
2009. nov. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!