Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha el fogom felejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha el fogom felejteni? Vagy ez igy kell legyen?

Figyelt kérdés

Volt az elso szerelmem.5 even keresztul jartunk - szakitottunk.O is sokszor teszi, h nem szamitok, de mar annyira ismerem, h latom h nagyon sokat jelentek neki, mert ugyis keres.

Mar 6 ev eltelt, meg mindig beszelunk, bar most mas varosba koltozott egyetemre.

De kiderult, h egyetem utan es is odakoltozok, tobb ok miatt.

Hisztek abban, h egymasnak vannak teremtve valakik?

Letezik ilyen?

akarmit teszek..mindig keresztezodik vele az utam.

Es olyankor elojon minden regi erzelem mind2 reszerol.O is azt mondta, h barkivel leszunk,ugyse tudnank egymast elhagyni.

Probalom ujratenni az eletem, de a sors mindenhol az utamba teszi..hulyen hangzik, de igaz.En sem tudom megmagyarazni..


2008. dec. 26. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi volt a szakítást kiváltó ok?

Mert ha ugy isten igazából semmi, akkor egymásnak vagytok teremtve, és na hagyjátok el egymást.

2008. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy... Olyan dolog miatt szakítottatok, ami nem helyrehozható? Mert akkor kicsi az esélye, hogy egymásnak vagytok teremtve. De ha újra tudjátok kezdeni, lehet, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket.
2008. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A sorsodat te írányitod!

2. Te még mindig imádod!

3. Pontozz le...

2008. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
Az, hogy valakivel sokszor találkozol, nem jelenti azt, hogy egymásnak vagytok teremtve. Te még mindig szereted. A sors nem teszi az utadba, ez csak illúzió. Lehet oda költözni és úgy csinálni, hogy ne találkozz vele. Pl. én is heti 1x láttam egy lányt a buszon, aztán egy buliban össze is futottam vele, megismerkedtünk (beszélgetés szintjéig), aztán munkahelyet váltottam, nem azzal a busszal járok, azóta nem láttam. Egyszerű: nagyjából minden reggel ugyanakkor indultunk munkába és nagyjából egy felé dolgoztunk, ezért találkoztunk.
2008. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En meg mindig olyan helyekre jartam ahova tudtam h soha nem bukkan fel...es megis..

Es mindig aprosagok miatt szakitottunk..meg fiatalok voltunk, tini kor..aztan meg tul buszkek voltunk, h beismerjuk h szeretjuk egymast es kibekuljunk. Vegyszer mondta, h miutan szakitottam masnap varta h menjek vissza, s biztos mai napig egyutt lennenk.Azota mindig ugy jott ki, h vagy nekem volt baratom, v neki.

Es mikor megint egyhelyre kerultunk..sosem mondtunk semmit, de mindig csokba vegzodott..v annal tobb...

V feltekenyitettuk egymast.

Szoval..nem tudom mire gondoljak

2008. dec. 26. 13:57
 6/7 Szandykah ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, h elfeljtsd csinálj olyan dolgot ami nem emlékeztet rá. Vagy menny el bulizni. Élvezd az életed. Végülis egyszer élünk. Vagy nem?
2008. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Srapnel ***** válasza:
Megmondom, mire gondolj: Nem ő volt az igazi. Túl sok probléma, meg "ha", meg "lenne", meg "volna" van a dologban. A valóban működő dolgokban "van" van és "lesz".
2008. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!