Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fogom felejteni őt valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom felejteni őt valaha?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,ő volt életem szerelme. De neki sajnos nem én kellettem. Hiába próbálom kiverni őt a fejemből,nem megy. A szívem mélyén még reménykedek,hogy egyszer újra az enyém lesz. L/20
2009. júl. 17. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Elfelejteni sosem fogod, szerintem. De túl fogod tenni magad rajta, és másképp fogsz rágondolni. Idő kell hozzá. Én is, meg szerintem nagyon sokan voltunk ilyen helyzetben, és mindenki túlélte szerencsére:) Én is előző kapcsolatom után azt hittem sosem lesz olyan párom, és azóta együtt élek egy sráccal lassan 3 éve, és az esküvőt tervezgetjük.
2009. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen, el fogod felejteni. Kösd le magad mással. Csináld amit szeretsz.
2009. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

ha már más kell neki, az azonnal felejtő, ha most nem becsült meg téged, később sem fog (sem a következő "áldozatát" nem fogja) ne aggódj, mindenkinek fáj a szakítás, biztos h az első napokban vagy, de sajnos ehhez idő kell h felejteni tudj... inkább menj el szórakozni barátnőiddel mozi, sétálgatás, de az is jó hogyha egyik közeli barátnődnek kisírod magad, neki biztos jobban hinnél mint nekünk /idegeneknek/ ne felejts el, azért váltak szét az útjaitok, mert nem egymáshoz valóak voltatok, ezért majd jön az életedbe egy olyan férfi aki a te életed egyetlen szerelme, és ő nem fog elhagyni téged!!!! és ne szomorkodj miatta, fel a fejjel...mosolyogj =)


17/L

2009. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
idővel majd javulni fog a helyzet. én is még mindig reménykedem , h a volt barátnőm visszajön hozzám... de tudom, h nem fog és már feldolgoztam de elfelejteni sosem fogod. de sose lehet tudni mit hoz a jövő az esély sosem nulla. de kicsi... azért remélem rendbe jönnek a dolgaid.
2009. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha a sors őt szánta neked, akkor visszatér (hogy mikor, arra nincs recept), de ha mást, akkor túl fogod tudni tenni magad rajta.
2009. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Még csak 20 éves vagy... annyi Férfi fog még jönni, hogy ha elfeledtetni nem is, de az emlékét el fogják halványítani.


Megértem, ha most ennyire rosszul érzed magad, de ez a világfájdalom el fog múlni!

2009. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

visszajön?

mikor amikor már lehet mással élsz boldog életet és esetleg gyereked is van.

akkor ott hagynád az aktuális párod? csak mert visszajött...

természetes várni lehet rá, de 20v40év után is szeretni,várni fogod?

tessék hátha segít:


[link]

2009. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azóta minden nap sírok.


A nagyanyám azt mondta,

ha boldogtalan vagy,

sírnod kell.


De a lényeg az,

hogy tovább kell lépned.

2009. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel tényleg sokan voltunk/ vagyunk /leszünk így.Elfelejteni nem fogod,én egy éve próbálom egy kapcsolaton túl tenni magam,és végülis talán érzelmileg sikerült is,csak annyira megbántott és igazságtalan volt velem,hogy inkább azt nem tudom neki megbocsátani és talán ezért le sem zárni még magamban.De majd csak sikerül :)!

23/L

2009. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Több mint 4 hónapja szakítottunk a a volt barátommal.

Még mindig nagyon szeretem, ugyanolyanok az érzések mint eddig. Én úgy érzem örökké szeretni fogom és a szívem mélyén mindig ő lesz jöhet bárki. Elfejteni sosem fogom és nem is akarom. Mikor lefekszem mindig rá gondolok az emlékekre, mikor felkelek rögtön ő jut az eszembe..(vajon mit csinálhat most)

Ez a tiszta szeretet ami a szívből jön..

Én is sokat reménykedem h újra kezdjük az egészet meg sokan mondják, és valahol én is azt érzem h szeret.

Így kell élni titokban mindig arról álmodni akit tiszta szívedből szeretsz. :)♥

Ha nem is fogod szeretni elfeledni sosem fogod ha nagyon szereted =)

L/15

2009. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!