Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz, ha a barátnőtökön nincs alapozó?

Figyelt kérdés

Szeplős vagyok picit, ráadásul néhány pattanásom mindig van :S És pirosodásra hajlamos bőröm is van :(

Szóval nem tudom ... segítsetek!


2009. nov. 16. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeplővel nincs baj. Viszont a pattanás zavar. Bár azt inkább kezelni kéne és nem lekenni.
2009. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szeplő nagyon szép . A pattanással meg úgy vagyok, hogy nem kell tökéletesnek lenni. Szerintem ne kezdj el alapozót használni, mert tönkre fogja tenni a bőröd. 30 évesen meg már tükörbe se mersz majd nézni nélküle. Én nem szeretném ha a barátnőm használna, sajnos neki nincs szeplője.:)
2009. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem gáz
2009. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a legtöbb utálja XD
2009. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
64%
Az a gáz, ha valaki csak 2kilo festékkel mer kimenni az utcára.
2009. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a szeplővel nincs gond...de pl nekem is rengeteg patim volt....de az orvos ajánlott egy jó...eltüntetét...:D:D:D Patikában lehet venni..és mindennap azzal kell kitisztítani az arcon....nekem nagyon jó volt...nem tudom hogy van e nálatok...mármint MO-n...mert én szlovákiai vagyok....RSB a neve...
2009. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a szeplővel semmi gond, de a pattanásaidat azért kezelhetnéd....
2009. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ne akarj viaszbaba lenni.. ;)
2009. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor most magamba fordulok,mert rajtam még sosem látott párom alapozót,pedig pár éve együtt vagyunk:D

és szeplős vagyok,és vannak néha pattanásaim...


úristen,hny éves vagy,hogy ilyenen gondolkozol...

szemceruza,kis ruzs,és kész...ennél több max ha vmi alkalom...ne tedd tönkre a böröd...

2009. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeteket!

19 éves vagyok.

És el vagyok keseredve mert mindig használnom kell valami pattanástalanítót, hogy "normális" legyen az arcom, de még így sem tűnik el minden pattanás :( Van olyan pattanásom, ami kb 2 hete itt van és ugyanúgy néz ki mint az elején :S

De mielőtt nem használtam pattanástalanítót, azelőtt még rosszabb volt az arcom :S

És csak azért vagyok kíváncsi a véleményetekre mert el vagyok keseredve hogy milyen csúnya az arcom emiatt :(

2009. nov. 16. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!