Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alapozó és rúzs VS csók? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapozó és rúzs VS csók? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Erősen sminkelem magam, sok alapozót meg rúzst használok. Pasim nem bírja. Megcsókol, rákenődik, aztán elkezd pattogni, hogy tiszta alapozós lett az arca.

Én viszont így sminkben érzem NAGYON jól magam.


2011. ápr. 11. 18:44
 1/3 Kingaa1 ***** válasza:
egy ennyivel tartozol a pasidnak, hogy amikor vele vagy nem sminkeled annyira ki magad... mikor meg nem akkor rakhatsz mennyit akarsz... Ha szereted, akkor smink nélkül is jól érzed majd vele magad!
2011. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem kell annyira kikenned a szádat rúzzsal, hiszen a csóknál tényleg zavaró lehet, hogy összekened az arcát és a magadét is. Biztosan szépek lennének az ajkaid egy kis szájfénnyel is. Az alapozóból nem tom mennyit használsz, sztem az különben fel sem kellene hogy tűnjön a pasinak. Szerintem mindenből használj egy kicsit kevesebbet, így jobb lesz neki is, neked is.
2011. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert kinek szeretnél tetszeni ha nem a barátodnak???

Ha a barátodnak tetszel smink nélkül is akkor mi a probléma,:)

2011. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!