Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha látjátok az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha látjátok az új barátnőtökön, hogy nagyon szeret titeket, bennetek csökken a rajongás?

Figyelt kérdés

Ő szeretett belém hamarabb...én se sokkal maradtam le. Annyira imádom...Borzasztóan hiányzik. :( Attól félek, hogy nem fogom annyira érdekelni, ha látja rajtam, hogy mélyen nézek a szemébe, alig akarom elengedni az ölelésből, és mélyeket sóhajtok.

Mikor ismerkedtünk, okosan csináltam mindent, elég sokáig húztuk a dolgot.

De hogy mondjam nektek...mikor sétálunk az úton, mintha már nem olyan "áhítattal" nézne rám...persze mikor közel kerülünk egymáshoz, igen. És mikor elkezdtük megfogni egymás kezét, mindig simogatta megállás nélkül, most már van hogy csak fogja...Hátamat, nyakamat, karomat, lábamat simizi inkább...

Ugye attól, hogy látszik rajtam, szeretem, benne nem csökkent az érzés? :(:(


(18/l, 21/F)


2010. nov. 16. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Figyeld, hogy túlzásba ne vidd. Szerintem csak arról van szó, hogy már nem újdonság neki a kapcsolatotok, és nem a rózsaszín ködön keresztül néz. De ez nem azt jelenti, hogy már nem szeret.
2010. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát még tartania kéne a rózsaszín ködnek...1 hete jöttünk össze:) Tegnap mikor idegenek jöttek el mellettünk, az egyik megjegyezte, hogy "milyen szerelmesek". Jajj...:(
2010. nov. 16. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
WOW! Mi is pont egy hete jöttünk össze,és ugyanez a bajom! Úgy nézem , mint aki még nem látott fehér embert. :DD és csak olvadozok szanaszét, Ő meg még húzza is az agyam. Pedig mindig magamra parancsolok, hogy ne nézzem annyira csöpögve, de nem bírom ki. Pont ma beszéltünk erről, és azt mondta nem unja még :))
2010. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hét alatt simán elmúlhat a rózsaszín köd. Sőt.
2010. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó , de nem ezért fog elmúlni! Ha elmúlik, akkor valszínű azért, mert nem is Te vagy neki az igazi! De a ragaszkodást (ami persze még egészséges) bírják a kandúrok :)
2010. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!