Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem és érzem Ő is, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem és érzem Ő is, de van bnője. Várjak? Kérlek titeket írjatok! Többi lent!

Figyelt kérdés
Ők már 9 éve együtt vannak de már nem úgy szeretik egymást, mi a sráccal nagyon jól kijövünk és örülék ha együttlennénk. Egy hónapban egy hetet van itthon a srác és akkor sem a bnőjével van hanem velem inkább. Várjak még eldől, hogy mi lesz, vagy hagyjam? Ő azt mondta nem fog ez így sokáig menni a bnőjével...
2009. nov. 13. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát egy 9éves kapcsolatból nyilván nagyon-nagyon nehéz kijönni,bármennyire is uncsi már vagy nemjó, már csak a megszokás miatt sem könnyű. Ha tényleg úgyérzed hogy jól kijönnétek ajd neki egy kis időt míg tisztázza a dolgait, de addig SEMMIKÉPP ne éld bele magad míg nem tudod biztosra hogy a másik csajjal végleg vége, mert ha komolyan gondolja hogy veled, akkor dobni fogja... SZERINTEM:)

2009. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. nov. 13. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben vagyok én is, így nagyon jól tudom, mit érzel. Remélem, hogy ez a pasi tényleg őszinte hozzád, és nem csak hiteget. 9 éves kapcsolatot valóban nem könnyű lezárni. Sőt akármilyen hihetetlen az sem könnyű, ha lezárja és egyből beleugrik egy újba. Sokáig ne várj. Az egy dolog, hogy mit mond. Az a fontos amit tesz.

2009. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, iagazad van. Bár bízok benne, mert nagyon jó barátom is, nemcsak szeretem :D
2009. nov. 14. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!