Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeretem a barátnőmet. Meddig várjak a szerelemre? 16/F

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Nem szeretem. Szerintem ő szerelmes belém, csak nem mondja amíg én nem mondom és én addig nem fogom neki mondani hogy SZERETLEK amíg tényleg nem úgy érzek. Nem akarok játszani vele, de hibát sem akarok követni azzal, hogy szakítok vele. Lehet megbánnám.

Mit tegyek? Meddig várjak a szerelemre?


2009. szept. 25. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

semeddig , ez nem cipő hogy majd belenőlsz

ha nem hát nem

2009. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
már a legelején kellene érezni, hogy mennyire szereted őt. Én is így voltam az előző barátommal. Talán egy kis időt, max 1-2 hónapot várj, és ha akkor sem alakul ki, szerintem szakítanotok kellene. Találsz te majd olyan lányt akibe az első héten belezúgsz és őrülten szerelmes leszel belé. A szíved majd kiugrik a helyéről, minden percben hiányzik ha nem vagy vele és legszívesebben megállítanád az időt, mikor együtt vagytok:) Hidd el, ez az igazi, szívből jövő szerelem:)
2009. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
nem kérte h magyarázd el neki
2009. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lehet nem kértem, de hasznos volt a válasz, köszönöm! :)
2009. szept. 25. 17:21
 5/14 A kérdező kommentje:

ha szakítok vele mit mondjak neki?

a szokásos "nem szerettelek" szöveget?

2009. szept. 25. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor minek vagy vele?Minek jöttél össze vele,hobbiból?

Már bocs,de a szerelem nem kérésre jön,meg várásra,hanem "csak" van.Ha meg nincs,akkor nem kell összejövögetni.

2009. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szakítasz vele "kedvesen" tedd (már ha lehet úgy..:S) és személyesen és azt mond amit érzel és hogy ezzel te nem akarod őt megbántani..


Egyébként meg nem értem minek írogatnak olyanok ide, akik csak oltogatni meg bunkóskodni tudnak.. :S

na mindegy ez már nem lényeges:D


Sok sikert..:/:)

2009. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted minek jöttél össze vele ? Nem szép dolog játszani mások érzéseivel...
2009. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az emberek több mint 50%-a úgy jön össze valakivel, hogy MÉG nem szereti.
2009. szept. 25. 17:46
 10/14 anonim ***** válasza:
akkor mondjuk szakíts vele mielőtt még jobban belemerül és komoly fájdalmat okoznál neki. 20L
2009. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!