Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeretem a barátnőmet. Meddig várjak a szerelemre? 16/F

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Nem szeretem. Szerintem ő szerelmes belém, csak nem mondja amíg én nem mondom és én addig nem fogom neki mondani hogy SZERETLEK amíg tényleg nem úgy érzek. Nem akarok játszani vele, de hibát sem akarok követni azzal, hogy szakítok vele. Lehet megbánnám.

Mit tegyek? Meddig várjak a szerelemre?


2009. szept. 25. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De nem az emberek 50%-át kérdeztük,hanem téged.Miért másokból kell kiindulni?
2009. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts. érzi az ember ezt már egy hónap után.

Viszont én azt nem értem, hogy úgy jöttetek össze, hogy nem nagyon ismertétek egymást? Csak mert ha érzed, hogy nem tudnád szeretni, akkor miért bentél bele? Vagy úgy érezted, tudnád és mégsem jött össze?

2009. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

drága gyerek!

Meddig várj a szerelemre? Ebben a "kapcsolatban" semeddig. Fiatalok vagytok még. Javaslom, a legközelebbi "járásnál" várd meg azt, amikor tényleg szerelmes leszel a lányba és úgy kezdjetek bele a dolgokba.

Ez így egy nagy semmi. Pláne, 1 hónap....pff -.-

Mondd neki h "bocsi, de nem érzek irántad szerelmet, és nem akarom tovább húzni ezt az egészet...szal szakítsunk"

Sz@r duma, de mást mit tudsz tenni?!

2009. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azthittem szeretni fogom de nem ment.
2009. szept. 25. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!