Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom külföldön dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom külföldön dolgozik, nagyon szeretem, várjak rá évekig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ja
2010. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aha
2010. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy ő is vár-e rád? Ha inkább kiment, nem valószínű.
2010. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 JulesM111 ***** válasza:
Te tudod. Innen a távolból nekem tökmindegy :)
2010. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mert ha fiatal akkor butaság,előtted az élet,ha idösebb akkor is mert akkor évekig nem alapitasz családot?

Én nem várnék.

Ha annyira szeretne magával vinne.

2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Haza megy néha vagy egyáltalán nem?Beszéltek egyáltalán telefonon, vagy egyébb más módon?Be szokott számolni, hogy milyen nőkkel ismerkedett meg?Bíztok eléggé egymásba, hogy tudjátok, hogy nem lép e félre?

Sajnos ez semennyire sem kapcsolat, téged csak elképzelni tud, ugyanis, ha bármi bántja, vagy zavarja, akkor sem tudja elmondani neked telefonon, s mivel nem vagy vele személyesen, így eléggé érdekes a kapcsolat.

De a te részedről is igen kellemetlen lehet, hogy tudod, hogy van valakid, de mégis, amikor megkérdezik, hogy hol a párod, akkor csak szánakozó pillantást kapsz, vagy fogsz kapni.Előfordulhat, hogy kimenj hozzá, hátha te is kint találsz munkát?Nagyon sokat fog kint maradni?Mert talán még fél évet el lehet viselni, de éveket..Éveket nem látni az eléggé megfakítja a szerelmet.

2010. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem ne várj rá, hagyd függőben, ha egyszer haza jön lesz ami lesz. Évek azok hosszú idők.
2010. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
20vaok.rég ota ismerjük egymást,sokszor szakitotunk miattam.mégf adott egy utolso lehetöséget,nem akarom elcseszni,mert nagyon szeretem,de nem jo ez igy.azt mondta,h ha 100%-ra megbizik bennem haza jön.és ha csak évek mulva fog bizni bennem?
2010. szept. 26. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne kösd le magad mellette,ha nem is vagy biztos benne.Ha biztos lennél magadban,akkor nem itt kérdeznél,hanem várnál rá és kész.
2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor várj rá,ha tényleg kölcsönösen megbíztok egymásban. Illetve minden lehetséges módot meg kell ragadni a kapcsolat tartására.
2010. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!