Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek van barátja, s a barát külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég szemét dolog, én nem tenném. Sajnos egyre több ilyen eset van. Inkább abba gondolj bele, hogy te melózol külföldön, közben a csajodat valaki "gondozza". 22/f
2010. márc. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom kicsit önző dolog.

S azt is, hogy szereti még a barátját, de irántam is érez.

Nem tudom, csak úgy lezárni,s barátságba se szeretném, hogy átmenjen a kapcsolat.

2010. márc. 28. 04:37
 3/8 BlackSword ***** válasza:
én is egyetértek az első kommentelővel... ez nem lenne korrekt lépés a részedről... Neked sem esne jól fordított helyzetben... Akkor meg minek erről beszélni... Nem, és kész
2010. márc. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha valóban ilyen gerinctelen vagy, akkor lépj egyet hátra, és b@zd arcon magad!
2010. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De miért mindig ilyenekkel hoz össze az élet?!

Nem mondjátok, hogy még nem voltatok hasonló helyzetben?


Többet veszít a csaj, ha megvárja a csávót!

2010. márc. 28. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
és azt te döntöd el, hogy mit és mennyit veszít azzal, ha megvárja a párját? (akit több mint valószínű, hogy szeret, ha hajlandó várni rá?)
2010. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

11:30


Nem döntöttem, hanem tudom.

De ha neki a bunkó kell, nem a kedves, akkor erről ennyit.

2010. márc. 29. 12:56
 8/8 anonim válasza:

körülbelül ugyanebben a helyzetben vagyok,csak nekem van kinnt a barátom és van valaki akivel elég közel kerültünk egymáshoz.

írtó gerinctelennek érzem magam:S szórakoznak velem az érzelmeim...szeretem a barátom nagyon is, de megőrülök mikor a közelemben van az a valaki

lehet,hogy csak azért ,mert szeret hiányom van, és vágyok valakire aki megölelget ,puszilgat stb.

magamból kiindulva én azt mondom, hogy jól gondold át...szinte teljesen biztos,hogy nem hagyná el a külföldi barátját, én nem hagynám, még így sem.

valamiért belement a tákapcsolatba...azért mert nagyon szereti, és most valószínüleg csak megingott...


neharagudj,hogy ezeket írom...:/ nem túl bíztató.


sok szerencsét!

2010. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!