Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a baratom a kokszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a baratom a koksztol lett eroszakos? Mert (nem tudom hogy kell irni de arra a cuccra gondolok amit a test epitok szoktak szedni)

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 23:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

5ös egy tipikus okoshülye. előbb tájékozódj, utána oszd az igét.

barátod lehet nem koxot szed, hanem táplálékkiegészítőt. szed ilyen gyógyszernek kinéz tablettákat, vagy injekciózza magát?

2013. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmit szed... De nem tudom pontosan mert soha nem elottem szedi csak lattam egyszer.......
2013. okt. 25. 23:16
 13/24 anonim ***** válasza:

még a tabletta se biztos az. lehet, hogy csak sima multivitamin. ezek pl mind veszélytelenek

[link]

2013. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Figyelj én kur vára benne vagyok ebben 16 éves létemre,szóval figyelj rám. A szteroidoktól(másnéven kokszoktól) megnő az emberek tesztoszteron szintje,ami a férfiaknál abban mutatkozik meg,hogy egyfolytában baszni akarnának,feláll a p*csük,valamint ha valaki csak rájuk néz máris belékötnek és legszívesebben agyonvernék szétszednék :D

Szal igen lehet hogy szed,de a legőszintébb az lenne ha tőle kérdeznéd meg,hidd el ha szeret akkor elmondaná,attól,hogy meg megkérdezed,attól még nem fog megverni meg erőszakoskodni veled nyugi,a koksznak ilyen hatása nincs :)

2013. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

13as, az nem tabletta hanem kapszula meg gélkapszula, de mind1.


utolsó: tesztó teljesen más reakciót vált kit mindenkinél, van aki egyáltalán nem lesz tőle agresszív. sok testépítő versenyző ismerősöm van, és a legtöbb teljesen nyugodt, jámbor... ellenben a kis taknyos pávák nagyon szeretnek kötözködni a diszkókban.

2013. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy csak keménykedik, mert "fehérjézekb*zmeg, keményvagyook"
2013. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#14 Pont ugyan ezek vannak nala is.......

Amugy meg nem vitaminok mert mondta hogy szed valamit... (nem vitamint)

2013. okt. 25. 23:23
 18/24 anonim ***** válasza:
29%
Figyelj én a 14-es vagyok,azt tanácsolom hogy kérdezd meg tőle. De ha rámírsz privátban akkor tudok neked többen is segíteni,mert tényleg nagyon értek ehhez a dologhoz.
2013. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
írjál a 14-nek, úgy látszik tényleg vágja :) de am ha biztos lesz, hogy szteroidozik, sürgősen állítsd le róla, mert vese/máj megy a levesbe, ha csinálja (nem is olyan sok idő múlva).
2013. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A szteroidok okoznak ilyet,de ezek tiltottak.
2013. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!