Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne kondiznom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kondiznom egy fiú miatt? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nőies testalkatom van sokaknak tetszem, van fenekem mellem derekam... A fiúnak aki viszont most tetszene az izmosabb lányok jönnek be feszes hassal combokkal. Érdemes lenne más miatt fogynom kicsit, meg erősíteni? Amúgy is tervben volt hogy kondizom, de ha így nem tetszem neki valószínűleg kondi után sem fogok nemde? Szerintetek?


[link]


19/L



2013. szept. 7. 11:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Lehetne de én meg vagyok veled elégedve. De az arc döntő szerepű! F
2013. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson,nekem így pont jó lennél,írj ,23/f
2013. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem egy fiú miatt, hanem magad miatt. És ehhez nem kell kondizni, otthon, pénzköltés nélkül is eddzhetsz, de te tudod... Ha én nem lennék megelégedve magammal, tennék érte. Az meg plusz öröm, hogy több srác fog észrevenni.
2013. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
hagyd azt a fiú-t ha debreceni vagy írj! 18/f :D
2013. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, de a sport jót tesz mindenkinek, és még jobb lesz a tested is tõle:-):-)
2013. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 vakondka ***** válasza:
Szerintem férfi szemmel nagyon csinos vagy, nincs mit javítanod magadon. Ha így nem tetszel valakinek akkor meg sem érdemel téged!
2013. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Jó tested van, legalábbis szerintem nincs semmi hiba vele, de kondizni nem csak azért lehet eljárni hogy jobb tested legyen, hanem mert a sport minden formája csak hasznos tud lenni stb, DE ha úgy gondolod hogy egyetlen srác miatt kéne változtatnod az alakodon, akkor ott nem biztos hogy veled van a baj...
2013. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, szerintem is badarság más miatt edzeni, és nekem is az izmos csajok jönnek be. Mindezek ellenére (nem akarlak megbántani, de) én a helyedben olyan gyorsan húznék a konditerembe, hogy porozna utánam az út.
2013. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Ez a test gyönyörű.Szerintem sok kondival csak tönkre tennéd.
2013. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

birom a sok f4szt akik azt irják h kondival elrontanád

nyugodtan kondizz, van hova fogyni

2013. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!