Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne kondiznom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kondiznom egy fiú miatt? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nőies testalkatom van sokaknak tetszem, van fenekem mellem derekam... A fiúnak aki viszont most tetszene az izmosabb lányok jönnek be feszes hassal combokkal. Érdemes lenne más miatt fogynom kicsit, meg erősíteni? Amúgy is tervben volt hogy kondizom, de ha így nem tetszem neki valószínűleg kondi után sem fogok nemde? Szerintetek?


[link]


19/L



2013. szept. 7. 11:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, senki miatt ne változtass magadon. Ha nem felelsz meg neki így ahogy vagy, akkor nem éri meg.


Másrészt, "van fenekem mellem derekam" leírás alapján nem erre számítottam. Lehet, hogy csak a kép nem a legjobb, de ha nem is feltétlenül vékonyabb lányokat, de teltebb mellű és kerekebb csípőjűeket szoktak így jellemezni. Ezen a képen nekem Te nem tűnsz ilyennek. Nyilván erről nem tehetsz, ez genetika, viszont a felesleg ezt még jobban kihangsúlyozza és őszintén szólva a kép alapján olyannak tűnsz, aki csak tornaórán a kötelező köröket futotta le életében. Nem bántani akarlak, lehet, hogy nem így van, csak a kép torzít, de se izmos se feszes nem vagy és félő, hogy a helyzet idővel csak romlani fog. Pedig nem lennél rossz "alapanyag", sőt.

2013. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Versenyszerűen sportoltam nagyon sokáig. Az hogy már nem látszik meg rajtam az megint más kérdés.
2013. szept. 7. 12:55
 23/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyébként látszik, de ezen a képen nem. Ha esetleg egy másikat is mutatnál, akkor lehet, hogy többet tudnánk segíteni.
2013. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés:

Mi van,ha izmos leszel,de úgysem fogsz neki kelleni aztán meg olyan kéne,aki nem szereti az izmos lányokat?

2013. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem leszek izmos, csak kicsit feszesebb mínusz 5 kilóval. :D Nem akarok én itt Rubint Réka lenni félreértés ne essék. Mondjuk a közös sport jó móka lenne :)
2013. szept. 7. 13:39
 26/28 Szergej55 ***** válasza:
Mindenképp csináld, ha tervezted már, de magadért tedd, ne másnak akarj megfelelni!
2013. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld,mert nem akarlak megbántani de jó lenne,mert kell,legalább 5kg-t kell fogynod jah.

Kb.,egy ilyen test ami szuper,itt kezdődik a nő :D

[link]

2013. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Uhh. Nem szeretnék kentaur lenni. :D
2013. okt. 22. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!