Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne kondiznom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kondiznom egy fiú miatt? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nőies testalkatom van sokaknak tetszem, van fenekem mellem derekam... A fiúnak aki viszont most tetszene az izmosabb lányok jönnek be feszes hassal combokkal. Érdemes lenne más miatt fogynom kicsit, meg erősíteni? Amúgy is tervben volt hogy kondizom, de ha így nem tetszem neki valószínűleg kondi után sem fogok nemde? Szerintetek?


[link]


19/L



2013. szept. 7. 11:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Azért akik akora lendülettel küldenének konditerembe - most komolyan ilyen dagadt vagyok? :D Csak mert a számok alapján a teljesen ideális súlycsoportba tartozom 170 centi 60 kilóval.
2013. szept. 7. 11:58
 12/28 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon jó pont lenne ha a a lány miattam kezdene el kondizni :) Szeretem ha egy nő odafigyel magára és sportol valamit. Ha a kondi nem is jön be neked, próbálkozz a tenisszel :)
2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Más miatt soha ne változtass semmit magadon! Aki szeret, az olyannak fogadjon el amilyen vagy!
2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Nők tökéletes magasság-testsúly aránya úgy jön ki hogy fogod a magasságot és levonsz belőle 125-öt.


Ez persze szigorúan szubjektív, de ha még sose tévedtem vele.

2013. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

125-öt? :O az igen akkor 156centi vagyok és 31kgmal lennék ideális?


Kérdező szerintem semmi baj az alakoddal esetleg sportolj ,hogy izmosabb legyél valami egyszerűbbet ha nem akarsz akkor nem kell,nem veszélyezteted a Földet a súlyoddal meg se a saját se mások életét tehát innen a te döntésed

2013. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Sohase más miatt kezdj bele egy sportba, az úgy nem sport, hanem valami béna megfeleléskényszer. Pláne, amikor még nem is biztos, hogy ezzel "megszerzed". Kicsit más a helyzet, ha már együtt vagytok, és megbeszélitek, hogy ha már úgyis a sportosabb fajta jön be neki, akkor a kedvére teszel, de ezt is csak úgy lehet rendesen csinálni, ha te is akarod. Nem olyan rossz ez az edzős életforma, nem muszáj kondizni, sokminden jó, de persze a kondi se rossz. Ha megtetszik, akkor jól fogod érezni magad közben, ha meg nem, akkor csak szenvedés lesz.


Egy kapcsolatban úgyis a személyiségösszeillés dönt :D bár ha ő a sportosakat szereti, akkor gondolom habitusra is a sportosak jönnek be (mint nekem), így ha eleve sportos beállítottságú vagy, az jó. De ha nem, az meg nem. Aztán kitudja, lehet a más miatti összeillés erősebb lesz.

2013. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem a kondizáson fog múlni h tetszenél-e, de ha van kedved csinálni, akkor csináld, mert ártani nem fog.... ha meg nincs, akkor kár szenvedni.
2013. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Jó tested van.Aki ennél jobbat akar az keresen anoreksziás nőt.Mellesleg szerintem neked feltűnési mániád van egoizmussal mellékelve ha már így felrakod a képet magadról,még ha az arcod ki is van véve....Tudod hogy sok srácnak tetszel,de mégis megkérded mert szereted ha dícsérnek......de úgy adod elő magad hogy "jujj hát nem tudom...."
2013. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

inkább keress mást, aki ilyen apróságon fenn akad az nem kell neked hidd el..

meg különben is, te nem tod hogy a kondizás fáj, kb 1 óra "édes" szenvedés :)

2013. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek mi az ideális "súlya", az egy nagyon becsapós dolog. Ennyi erővel Arnold messze túlsúlyos volt fénykorában, holott aki ránéz, látja, hogy ez blődség. Én nem anorexiás nőt keresek, hanem olyat, aki vékony, feszes.
2013. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!