Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal? Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Jellemzői kb: 177 cm magas, 55 kg, atlétaalkat, kerek, izmos popsi, hosszú lábak, napbarnított bőr, hátközépig érő mogyoróbarna haj, barna szem, nincs agyonsminkelve, szép arc, pici, feszes mellek, öltözködése letisztult, elegáns, klasszikus. Jó a humora, okos, zongorázik. Én hozzá képest egy 90 kg-os alacsony fiú vagyok, öt éve szeretem és fogalmam sincs hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét. Most épp nincs barátja. Segítsetek! 18/F

2013. júl. 20. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szépen leírtad a külalakját, személyiségéről meg írtál két szót, ami szinte minden nőre vonatkozik.

Bár ezek alapján simán.

2013. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kva helyes vagy,esetleg szuper a dumád vagy tökéletes lelki társ vagy,akkor igen.
2013. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Persze történhetnek csodák de az olyan lányok akik így néznek ki és éppen nincs barátjuk, pontosan tisztában vannak a külsejükkel és azzal, hogy vonzóak.

És nem fogja lejáratni magát a barátnői előtt egy nála alacsonyabb 90 kilós sráccal. (kivéve, ha az mind izom).


Fáj ilyet hallani de ilyen az élet. Persze próbálkozz be nála azért, kellő önbizalommal és magabiztossággal mert veszteni nem vesztes semmit.

2013. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!